• Sroga lekcja dla aleksandrowskiej młodzieży...
image

Sroga lekcja dla aleksandrowskiej młodzieży...

08 listopada 202012-

Podopieczne trenerów Kacpra Nowowiejskiego i Michała Zalewskiego, czyli nasze SMOCZKI wyruszyły w sobotnie popołudnie na spotkanie z łódzką drużyną UKS Szkoła Gortata...

Niestety Basketki rocznika 2008 i młodsze otrzymują "gong" już w pierwszej kwarcie (27:3), gdzie brak zaangażowania w obronie bezlitośnie wykorzystują łodzianki! Oczywiście wiemy, że aleksandrowianki potrafią grać w basket, ale dziś nie potrafiliśmy się zmotywować i "oddajemy" spotkanie przeciwniczkom!

Brak liderki, kapitan Weroniki Szer (zdrówka dla całej Rodzinki), był bardzo widoczny, ale gramy dalej! Never give up!

Gratulujemy łodziankom, życząc Basketkom zdecydowanie lepszej postawy, ale najważniejsze, że potrafiłyście po spotkaniu dokładnie zdiagnozować problem i inteligentnie przyznać się do błędów!


IV kolejka rozgrywek młodziczek U-13

UKS Szkoła Gortata - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 65:24 (27:3, 9:2, 17:5, 12:14) statystyki, tabela.       

Za tydzień zagramy we własnej Hali przy ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu, a przeciwniczkami będzie drużyna AKS SMS SP 189 Łódź, startujemy standardowo o godzinie 11.00. Trzymamy kciuki! Program SMOK (Szkolne Młodzieżowe Ośrodki Koszykówki) znakomicie wspiera aleksandrowskie, uzdolnione Basketki, które z każdym dniem dokładają koleją cegiełkę do swojego rozwoju!

GO BASKET GO!