Dream Team U-17 dograł w Bydgoszczy IX kolejkę! <3

05 grudnia 202212-

Nietypowo, bo w poniedziałkowe popołudnie dograliśmy IX kolejkę rozgrywek juniorek młodszych U-17, czyli rocznika 2006 i młodsze, nasze SMS-ianki zmierzyły się w Bydgoszczy z ekipą MKK Basket 25 Bydgoszcz!

Po powrocie trenerki Inny Kochubei z reprezentacyjnych wojaży niewiele czasu pozostało do przygotowań do spotkania naszych Młodych-Gniewnych z Miasta Sportu, ale granie na słynnej Hali Arena mocno zmotywowało nasze Basketki i niestety też gospodynie...

Pierwsza odsłona odsłania nasze błędy w obronie, które skrzętnie wykorzystują bydgoszczanki :( Jednym oczkiem przegrywamy, ale dobrze czujemy się w ataku, co bardzo cieszy! <3

Przypomnijmy w pierwszym pojedynku zagraliśmy na +54 (93:39), więc niespodzianek nie przewidywaliśmy! :)

Mocniejsza obrona i show w ataku SMS-ianek rocznika 2006 i młodsze, w drugiej kwarcie troszeczkę nas uspakaja! <3

Po dłuższej przerwie zaczynamy w pełni kontrolować przebieg spotkania, ciężka podróż i w głowie kolejny maraton (4 spotkania w tygodniu) naszych aleksandrowskich koszykarek hamują zapędy Basketek! :)

Dziękujemy bydgoszczankom za walkę, a Dream Team-owi U-17 gratulujemy szóstej wygranej w sezonie 2022/2023! <3

IX kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-17 Hala Arena Bydgoszcz ul. Toruńska 59 5.12.2022 r. (poniedziałek) godz.16.30

MKK Basket 35 Bydgoszcz - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 50:76 (16:15, 12:29; 10:16, 14:16) statystykitabela

Do rozgrywek juniorek młodszych U-17 wrócimy w najbliższą sobotę, gdzie do Miasta Sportu przyjedzie drużyna PTK Compact Project Pabianice, a to oznacza, że czas na rewanż za blamaż w pierwszym meczu wyjazdowym, start godz.13.00!