• Złotka z Team-u 2002!

Złotka z Team-u 2002!

11 grudnia 201612-

W dniach 9-11.12.2016 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w już XXI edycji Turnieju Mikołajkowego w Sieradzu! Nasz klub reprezentował rocznik 2002 prowadzony przez trenerkę Elenę Redłowską-Agafonnikovą. Mimo niespodziewanego wycofania się drużyn w najstarszej kategorii turnieju U-16, nie zabrakło emocji sportowych, wręcz przeciwnie, trzy spotkania z dramaturgią finałową, gdzie o zwycięstwie zadecydował... jeden punkcik, pokazały, że można powalczyć i znakomicie realizować założenia treningowe! Z bezcennych bagażem doświadczeń boiskowych wróciliśmy zdobywając I MIEJSCE! Brawo! Gratulacje!

Klasyfikacja końcowa kategorii kadetki U-16

I miejsce UKS Basket Aleksandrów Łódzki

II miejsce LUKS Trójka Sieradz

III miejsce LUKS Żeromski Sieradz

IV miejsce Gimball Tarnawa

Klub UKS Basket reprezentowały; trenerka Elenka Redłowska-Agafonnikova z córeczką Tatianką, Czerepińska Gabrysia, Dzięgielewska Martynka, Halicka Victory, Jańczak Asia, Kokosińska Natalka, Kunat Ada, Makrocka Natalka, Mrowińska Asia (debiutantka), Namiecińska Marcela, Olejczyk Natalka, Olejnik Victory, Woźniacka Victory, Ziental Agatka, Żak Nataly!

Nagrodę indywidualną otrzymała dzielnie wracająca po kontuzji Marcela!

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim Basketkom za wspaniałą postawę, jesteśmy z WAS dumni! Dziękujemy! a I miejsce dedykujemy dzisiejszej jubilatce Martynce! STO LAT...

Klasyfikacja końcowa wraz z reportażem fotograficznym do wglądu :)

GO TEAM 2002 GO!