• Kadetki włączają wyższy level! :)

Kadetki włączają wyższy level! :)

27 października 201912-

W minioną sobotę Coach Dariusz Raczyński zastępujący nieobecną trenerkę Elenę Redłowską-Agafonnikovą (wyjazd z córką Tatianą do USA na wielki finał Camp-ów Marcina Gortata) wraz z Dream Team-em kadetek wyruszyli do Strykowa, gdzie zmierzyli się z młodszą ekipą TK Basket Stryków II...

Już pierwsza kwarta uwidoczniła przewagę fizyczności i umiejętności koszykarskich aleksandrowianek (5:35), a z każdą kolejną częścią sobotniej rywalizacji przewaga się znacznie powiększała! Trener Dariusz miał do dyspozycji osiem Basketek, z czego trzy, to nasze młodziczki starsze rocznika 2006, które zanotowały imponujące statystyki - Antosia Kowalska 16 pkt., Zuzia Jagielska 15 pkt. oraz Natalka Błaszczyk 2 pkt.! Brawo WY :)

Natomiast pozostała "złota piątka" Dream Team-u przeszła samych siebie i przechodzi do annałów historii występów aleksandrowskich kadetek, zobaczcie sami - Karolina Dżochowska (40 pkt.), Karolina Choińska (27 pkt.), Patrycja Ćwiczyńska (27 pkt.), Weronika Brzycka (26 pkt.), Olga Chrobocińska (18 pkt.)! Woow! Jesteście Wielkie! Brawo WY :)

Przy okazji pragniemy serdecznie podziękować trenerowi Dariuszowi za opiekę nad naszymi kadetkami z efektownym podsumowaniem ciężkiej, tygodniowej pracy! Dziękujemy :)

Gratulując aleksandrowskiej drużynie, podziękowania za walkę ślemy do podopiecznych trenera Jacka Lewandowskiego!

Wartym odnotowania, był fakt, że w sobotnim spotkaniu po raz pierwszy w sezonie 2019/2020 sztab trenerki miał do dyspozycji wszystkie uczennice SMS LO Aleksandrów Łódzki!

III kolejka rywalizacji kadetek U-16

TK Basket Stryków II - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 28:171 (3:35, 6:47, 10:46, 9:43) statystyki, tabela.

Przed naszymi kadetkami dłuższy odpoczynek, ponieważ dopiero 16 listopada zmierzą się we własnej hali z drużyną KKS Pro-Basket App Intenso Kutno. Serdecznie zapraszamy kibiców i trzymamy mocno kciuki!