• Rozpoczynamy Nowy Rok 2021 od słabej postawy :(
image

Rozpoczynamy Nowy Rok 2021 od słabej postawy :(

03 stycznia 202112-

W hicie rozgrywek juniorek młodszych U-17 spotkały się drużyny pretendujące do udziału w Finale Mistrzostw Polski...

Niepokonany lider Widzew Łódź oraz piąta drużyna tabeli U-17 - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki, które stworzyły pojedynek, który niestety zawiódł sportowo, ale termin nie sprzyjał łodziankom i aleksandrowiankom. 

Świąteczno-noworoczna przerwa nie wpłynęła pozytywnie na koszykarki obydwu drużyn :(

Dokończenie III kolejki rozpoczęło się od "anemicznej" gry SMS-ianek, które bez zaangażowania w obronie traciły punkt za punktem, a i w ataku wyglądało, to bardzo słabo :( Efekt, był błyskawiczny łodzianki punktowały, a aleksandrowianki dosłownie stały sparaliżowane i patrzyły się jak przeciwniczki zdobywają punkty:( Niestety podopieczne trenerów Piotra Neydera, Sonii Bałwas i Mateusza Bukackiego nie wytrzymały presji! Postawa z pierwszej połowy nie tłumaczy braku dziewięciu podstawowych SMS-ianek :( 

Na szczęście jest piętnastominutowa przerwa i druga połowa, w której Basketki odradzają się i choć przez chwilę rehabilitują się odrabiając kilka punktów i poprawiając nieznacznie grę obronną...

Gratulujemy ekipie trenerki Anny Chodery i dziękujemy aleksandrowiankom za drugą połowę, choć dziś nie zagrały na swoim poziomie, ale już 9-go mają szansę na rewanż, a my Kibice mamy nadzieję, że wrócą do gry przedświątecznej! 


III kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-17 

Widzew Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 66:51 (24:9, 18:9; 11:14, 13:19) statystyki, tabela.   

Spotkanie z widzewiankami otwiera maraton styczniowy naszych uzdolnionych aleksandrowianek, które rozegrają, aż siedem spotkań rozgrywek U-17, będzie się działo! Już dziś zapraszamy Państwa na środowe spotkanie, oczywiście z relacją live, tym razem zagramy z drużyną Basket 4EVER II Ksawerów. Początek spotkania o godzinie 18.00, trzymamy mocno kciuki!

GO SMS GO!