• Pierwsze zwycięstwo w II LK! :)

Pierwsze zwycięstwo w II LK! :)

04 listopada 201712-

Zwycięstwo we własnej hali cieszy, a tym bardziej pierwsze w nowym sezonie 2017/2018, otwierające drugi miesiąc zmagań rozgrywek II Ligi Kobiet (okręgu mazowieckiego)! Podopieczne trenera Piotra Rozwadowskiego, Adama Rajkowskiego, Piotra Milbrandta i Macieja Kosiaka wywalczyły zwycięstwo oddając wielkie zaangażowanie w grze obronnej, która "podejrzewamy" jest "konikiem" trenera Piotra R. :)

Pierwsza odsłona i wymuszone błędy przeciwniczek po agresywnej grze obronnej SMS-ianek pozwoliły na wypracowanie 13 punktów przewagi! W drugiej kwarcie podopieczne trenera Piotra nie zwalniają tempa i dokładają kolejne trzy oczka :)

Zmotywowane SMS-ianki po dłuższym odpoczynku ponownie w trzeciej części spotkania wracają do gry obronnej na całym boisku, drużyna z Wołomina prowadzona przez trenerkę Edytę Majewską nie potrafiła dzisiejszego dnia poradzić sobie z bardzo agresywną grą aleksandrowskich koszykarek. Kontrolując ostatnie dziesięć minut zasłużenie wygrywamy pierwsze spotkanie w rozgrywkach drugoligowych ku uciesze licznie zgromadzonych kibiców!

Brawo Wy :)

II Liga Kobiet czwarta kolejka
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - UKS Huragan Wołomin 65:45 (24:11, 14:11, 16:10, 11:13) statystyki, tabela.
Za tydzień wyjątkowo w piątek wyruszamy do Żyrardowa, by powalczyć o drugie zwycięstwo w sezonie! Trzymamy kciuki :)