• Dream Team U-15 również wyruszył w Nowym Roku 20MJ do rywalizacji! <3

Dream Team U-15 również wyruszył w Nowym Roku 20MJ do rywalizacji! <3

08 stycznia 202312-

Dla najmłodszych SMS-ianek pierwszy weekend Nowego Roczku 20MJ również, był debiutem w wydaniu noworocznym, zmierzyliśmy się w spotkaniu wyjazdowym z drużyną pretendującą do brązowego medalu Mistrzostw woj. łódzkiego - ŁKS-em KK Geocover Łódź, która zajmowała VI miejsce z 4 zwycięstwami i pięcioma porażkami!

Dream Team U-15 pod wodzą sztabu trenerskiego Adam Rajkowski, Jakub Wróblewski oraz Karol Stańczyk w meczu rewanżowym, mieli za zadanie pokazać, że pierwsza rywalizacja i końcówka spotkania, to wypadek przy pracy 77-71! :)

Zaczynamy pojedynek od pewnych akcji i w ataku i obronie! Po pierwszych dziesięciu minutach wypracowujemy 10-punktową przewagę! <3 W kolejnej odsłonie ponownie poprawnie bilansujemy grę ofensywną i defensywną dokładając kolejne 6 oczek do przewagi! Z konsekwencją chirurgiczną gramy w trzeciej części zdobywając trzy kwarty z rzędu po 20 punktów!

Dobra obrona SMS-ianek pozwala dołożyć kolejne punkty do przewagi! <3

W ostatniej odsłonie potwierdzamy gotowość walki o III miejsce w rozgrywkach kadetek U-15! Brawo WY <3 Gratulacje!

Dziękujemy łodziankom za ambitną postawę!

XI kolejka rozgrywek kadetek U-15 Hala Sportowa MOSiR ul. Karpacka 61 Łódź 8.01.20MJ (niedziela) godz.11.00

ŁKS KK Geocover Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki (10:20, 14:20; 11:20, 10:24) statystyki, tabela.

Również nasze Basketki rocznika 2008 i młodsze wrócą na parkiet dopiero w pierwszy weekend miesiąca lutego w pojedynku z drużyną z Sieradza, start o godzinie 10.00!