• Finał B dla Basketek!

Finał B dla Basketek!

19 lutego 201712-

Team Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Miasta Sportu Aleksandrowa Łódzkiego w półfinale Mistrzostw Polski juniorek starszych U-22 zmierzył się z faworytem Wielkiego Finału w Gdyni drużyną z Gorzowa Wielkopolskiego, która jeszcze w tym turnieju nie doznała porażki!

Niestety podopieczne trenerów Piotra Neydera i Piotra Wolfa słabsze fizycznie nie potrafiły poradzić sobie z bardzo agresywną obroną na całym placu gry i już pierwsza odsłona ustawiła przebieg spotkania!

Młode-gniewne aleksandrowianki dzielnie walczyły, ale dziś drużyna trenerów Roberta Pieczyraka i Janusza Kopaczewskiego pokazała siłę, na którą jeszcze "dziś" nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.

Cieszy postawa młodszych SMS-ianek klasy II A, które dziś miały swoje "pięć" minut i wykorzystały każdą sekundę na zbieranie bezcennego doświadczenia!

Gratulujemy drużyną z Gorzowa Wlkp. jak również z Łodzi, za awans do Finału A!

Basketki w niedzielne przedpołudnie zagrają ponownie z drużyną gospodyń turnieju, gdzie celem będzie brązowy medal Mistrzostw Polski!

Trzymamy kciuki!

Finał MP U-22 dzień IV półfinał

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 50:72 (12:25, 10:11; 10:19, 18:17) statystyki

GO U-22 GO!