• Druga wpadka Różowych Panter :(

Druga wpadka Różowych Panter :(

19 listopada 201612-

W sobotnie przedpołudnie podopieczne trenera Piotra Neydera wyjechały na spotkanie do Łodzi, gdzie zmierzyły się z drużyną Widzewa...

Brak koncentracji aleksandrowskich koszykarek skutkuje przegraną pierwszą kwartą, ale na szczęście przebudzamy się w kolejnej odsłonie, by na dłuższą przerwę zejść przy wyniku 29:30!

III kwarta umocniła aleksandrowskie koszykarki, że wygrana jest już blisko, ale to co zrobiły w ostatnich 10 minutach, to wiedzą tylko one :(

Niestety, to już druga taka wpadka, gdzie przypomina się mecz wyjazdowy w Kutnie, taka postawa Różowych Panter oddala je od awansu do grona najlepszych dwóch drużyn sezonu 2016/2017! :( czas na przebudzenie!

U-16 (V kolejka)

Widzew Łódź - UKS Basket I Aleksandrów Łódzki 67:62 (16:12, 13:18, 12:16, 26:16) statystyki, tabela

Za tydzień walczymy w Sieradzu i powalczymy z zaprzyjaźnioną drużyną trenera Grzegorza Andryszczaka.