• Dream Team U-11 pojechał do Skierniewic! <3

Dream Team U-11 pojechał do Skierniewic! <3

25 kwietnia 202212-

W minioną sobotę 23.04.2022 r. nasze najmłodsze koszykarki wyruszyły do Skierniewic, gdzie XL kolejki rozgrywek skrzatek rocznik 2011 i młodsze.

W Turnieju rozgrywanym w Skierniewicach zmierzyły się trzy zespoły; gospodyń, SuperDrób Widzewa Łódź oraz Dream Team U-11 prowadzony przez sztab trenerski Kacper Nowowiejski&Natalia Bednarek.

Spotkaniem otwierającym Turniej, był pojedynek skierniewiczanek z łodziankami, w którym w pierwszej kwarcie trwała zacięta walka, ale z każdą kolejną minutą gospodynie powiększały przewagę! Ostatecznie wygrywając 43:21.

W drugim pojedynku na skierniewicki parkiet wychodzą Basketki, które od pierwszych minut rozpoczynają swój "marsz" po zwycięstwo, narzucając swój styl gry! Pełne zaangażowanie w zbilansowaną grę w obronie i ataku, efekt wygrywamy I kwartę różnicą 13 pkt. (4:17) <3 W kolejnej odsłonie nie zwalniamy tempa, nadal z pełnym poświęceniem walczymy na każdym centymetrze parkietu i powiększamy przewagę do 22 oczek <3

Po przerwie rozluźniamy się i grając w pełnej rotacji składem dajemy odrywać się i zbierać bezcenne doświadczenie boiskowe wszystkim aleksandrowskim koszykarkom, które dzielnie kontrolowały przebieg drugiej połowy! <3

SuperDrób Widzew Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 26:44 (4:17, 3:12; 12:4, 7:11) statystyki.

Po chwili wypoczynku spotkały się niepokonane drużyny Turnieju w Skierniewicach, gospodynie kontra aleksandrowianki! Od pierwszych minut trwała wymian ciosów punkt za punkt, ale to Basketki po pierwszych dziesięciu minutach wychodzą na trzypunktowe prowadzenie 11:8! <3

Niestety w II kwarcie "zapomnieliśmy" co to jest obrona i pozwalamy na zdobywanie seryjnie punktów koleżankom ze Skierniewic :( k Na dłuższą przerwę schodzimy przy wyniku 19:28...

Trzecia odsłona, to nerwowa gra obydwu drużyn, które nie potrafiły opanować emocji sportowych i pudłowały z najprostszych pozycji :( efekt kwarta kończy się wynikiem 4:5!

W ostatnich dziesięciu minutach trwało oblężenie skierniewickiego kosza, bardzo chcieliśmy odrobić straty, ale niestety zabrakło czasu...

XL kolejka rozgrywek Skrzatek U-11 23.04.2022 r. godz.16.00 Hala OSiR nr 3 ul. Tetmajera 7 Skierniewice.

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - MKS Ósemka Skierniewice 38:41 (11:8, 8:18, 4:5, 15:10) tabela.

Dziękujemy wszystkim koszykarkom i opiekunom drużyn za wspaniałe emocje i walkę fair-play, a Basketkom gratulujemy znakomitej postawy! Jesteście Wielkie <3

Nadal czekamy na decyzję dotyczącą Turnieju z 5.05.2022 r., który ma się odbyć w Aleksandrowie Łódzki, ale jest prawie pewne, że ostatni Turniej Skrzatek U-11 z 14.05.2022 r. kończący rundę zasadniczą odbędzie się również w Mieście Sportu.