• Dream Team U-13 rozpoczyna rundę rewanżową od zwycięstwa! <3

Dream Team U-13 rozpoczyna rundę rewanżową od zwycięstwa! <3

05 listopada 202212-

Młodziczki z Miasta Sportu od mocnego akcentu rozpoczynają rundę rewanżową rozgrywek U-13, zwyciężają z jednym z głównych kandydatów do drugiego miejsca w grupie A, pokonują ekipę Basket Stryków, ale wygrana nie przyszła łatwo i ponownie jak w pierwszym meczu, tych drużyn pojedynek stał po znakiem wyrównanej walki od pierwszej do ostatniej minuty...

I kwarta

Rozpoczynamy spotkanie od mocnego uderzenia run 7:0 autorstwa kapitan Marysi Sima, z piękną "trójeczką" na "dzień dobry" nakręciła nasze Basketki, które dziś prezentowały się zdecydowanie bardziej pewne siebie! Wreszcie wierząc we własne umiejętności pewnie wygrywamy pierwszą odsłonę różnicą 6 oczek, ale należy podkreślić znakomitą postawę naszego "Stefka" - Niny Stefańskiej, która poprowadziła w końcówce kwarty naszą drużynę, a jej 9 oczek, w tym również piękna "trójeczka" wyprowadzają nas na zasłużone prowadzenie! <3

Kończymy pierwszą kwartę wynikiem 18:12! <3

II kwarta

W drugiej części zaczynamy popełniać dużo błędów w grze obronnej, brak zastawienia skutkuje częste zbiórki ofensywne wyższych koleżanek ze Strykowa, a co za tym idzie akcje drugiej szansy :( Podopieczne trenera Bartłomieja Szczepaniaka niwelują sześciopunktową stratę i wychodzą na prowadzenie!

Pierwsza połowa kończy się wynikiem 33:34!

III kwarta

Niepokojąco rozpoczyna się od dominacji strykowianek, które wychodzą na najwyższe czteropunktowe prowadzenie 34:38, ale na szczęście, Dream Team U-13 pod wodzą trenerów Dariusz Raczyński & Karol Stańczyk przebudzają się i od połowy trzeciej kwarty dominują, zdecydowanie lepiej wracając do obrony i walczą o zbiórkę! <3

Odzyskujemy prowadzenie po trzeciej części wygrywamy 45:42! <3

IV kwarta

Zdobycze punktowe aleksandrowianek otwiera podopieczna trenera Michała Zalewskiego - "Karzeł" Klaudia Kocięba (rocznik 2011) i to "trójeczką", później dwoma udanymi akcjami za dwa i odskakujemy na siedem oczek 52:45!

Dziś pochwalimy wszystkie koszykarki z Miasta Sportu i Strykowa, które stworzyły widowisko godne rozgrywek młodziczek, walka, determinacja i kilka bardzo dobrych akcji i w ataku i w obronie, które mogą, być na długo zapamiętane przez licznie zgromadzonych Kibiców obydwu drużyn! Dziękujemy <3

VI kolejka rozgrywek młodziczek U-13 Hala SP1 ul. Waryńskiego 22/26 Aleksandrów Łódzki 5.11.2022 r. godz.10.00

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Basket Stryków 55:45 (18:12, 15:22; 12:8, 10:3) statystyki, tabela.

Przed naszymi koszykarkami rocznika 2010 i młodsze trzy tygodnie odpoczynku od stresujących emocji na parkiecie, czas na 1/2 Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (18-20.11.2022 r.), gdzie mamy naszą reprezentantkę Anię Aleksandrowicz! <3

Dream Team U-13 powróci do gry 26 listopada (sobota) spotkaniem wyjazdowym w Kutnie, startujemy o godzinie 11.00!