• Młode-gniewne zagrały pierwszy mecz wyjazdowy!

Młode-gniewne zagrały pierwszy mecz wyjazdowy!

29 października 201812-

Mimo, że to dopiero początek sezonu 2018/2019, to nasze SMS-ianki pod wodzą trenerów Piotra Rozwadowskiego i trenera przygotowania motorycznego Piotra Milbrandta rozgrywają już IV kolejkę rozgrywek drugoligowych, gdzie wyjechały na pierwsze spotkanie wyjazdowe, mierząc się z drużyną UKS Nowa Wieś...

Gospodynie mniej więcej rówieśniczki naszych uczennic Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowa Łódzkiego pokazały już w pierwszej kwarcie, że tylko walką można zdobywać miejsce na parkiecie. Zacięta rywalizacja w pierwszej odsłonie (15:13) zapowiadała bardzo ciekawe spotkanie, w którym każdy szczegół koszykarski miał znaczenie!

W drugiej kwarcie, to Basketki pokazują moc wygrywając (11:15), schodzimy na przerwę przy wyniku 26:28!

Niestety druga połowa już nie należała do aleksandrowianek, które mimo zdobyczy punktowej, aż dziewięciu zawodniczek, nie potrafiły poradzić sobie w grze obronnej, która zadecydowała o dalszych losach rywalizacji :(

Sobotnie granie znakomicie uzupełniło tygodniowe szkolenie, mimo przegranej nabieramy ponownie bezcennego doświadczenia, które na pewno przełoży się na marcowe, ciężkie granie w rozgrywkach juniorek młodszych!

Dziękujemy :)

IV kolejka rozgrywek II Ligi Kobiet

UKS Nowa Wieś - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 63:50 (15:13, 11:15; 18:11, 19:11) statystyki, tabela.

Za tydzień walczymy w bratobójczym spotkaniu we własnej hali przy ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu z drużyną z Sieradza! Początek spotkania o godzinie 13.30! Zapraszamy :)