• SMS-ianki nie zwalniają tempa w II LK! <3

SMS-ianki nie zwalniają tempa w II LK! <3

08 lutego 202012-

Tak się złożyło, że w tym samym dniu najstarsze Basketki uczestniczące w Mistrzostwach Polski U-22K, które odbywają się w Mieście Gdańsku zagrały z reprezentantkami woj. mazowieckiego (AZS Uniwersytet Warszawski) i dwie godziny później ich młodsze koleżanki uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim rozpoczęły w stolicy rywalizację z drużyną SKS 12 Warszawa...

Podopieczne trenera Piotra Rozwadowskiego i Tomasza Grzeszczakowskiego po niespodziewanym wycofaniu się drużyny Szkoły Marcina Gortata Łódź z rozgrywek drugoligowych zagrały niestety przedostatnie spotkanie w ramach II LK. Przypomnijmy "poligonu" doświadczalnego dla naszego sztabu trenerskiego i Basketek, które poprzez ogrywanie drugoligowe nabierają bezcennego doświadczenia, które będzie niezbędne do walki w kategorii juniorek młodszych oraz kadetek!

Piątkowy wyjazd do Warszawy miał dać odpowiedź Zen Master Coach Piotrowi, czy jesteśmy w stanie mimo braku trzech podstawowych juniorek młodszych (Alicji Jarząb, Aleksandry Rok, Oliwii Trzymkowskiej), które właśnie otrzymały wyróżnienie i reprezentują nasze Miasto Sportu w Gdańsku, poradzić sobie z presją i powalczyć jak równy z równym!

Okazało się, że nasze uzdolnione SMS-ianki niesione sukcesem starszych koleżanek również stanęły na wysokości zadania i pokonały na trudnym terenie warszawianki! Brawo WY <3

Wyrównane spotkanie w każdej odsłonie pokazało, że jesteśmy gotowi do najważniejszych momentów rywalizacji w kategorii U-18K, co bardzo cieszy w kontekście lutowego i marcowego maratonu juniorek młodszych! Dziękujemy :)

IV kolejka rozgrywek II Ligi Kobiet

SKS 12 Warszawa - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 49:57 (9:16, 15:14; 14:19, 11:8) statystyki, tabela,

W sobotę 29.02.2020 r. o godzinie 14.00 rozegramy ostatnie spotkanie w ramach rozgrywek II LK, które staje się bezcennym uzupełnieniem szkolenia uzdolnionej aleksandrowskiej młodzieży!

GO SMS GO!