• Przebijamy się na II miejsce w tabeli U-17! <3

Przebijamy się na II miejsce w tabeli U-17! <3

17 stycznia 202112-

Dokończenie VII kolejki Dream Team-u U-17, to rywalizacja z ekipą AKS SMS Geocover Łódź, gdzie aleksandrowianki miały potwierdzić powrót do dobrej gry z końcówki minionego roku 2020 i odnotować drugie zwycięstwo z rzędu...

Przypomnijmy, to już piąte spotkanie aleksandrowianek w Nowym Roku 2021, gramy co czwarty dzień, maraton trwa!

W pojedynku SMS-ów już pierwsza odsłona pokazuje, że zaangażowane SMS-i z Miasta Sportu dominują na aleksandrowskim parkiecie!

II kwarta stała pod znakiem bardziej wyrównanej gry obydwu drużyn, ale ponownie Basketki dokładają 4 pkt. i na dłuższą przerwę schodzą przy wyniku 42:25...

Trzecia kwarta jak pierwsza stała pod znakiem przewagi Aleksandrowa Łódzkiego, gdzie determinacja w obronie i dobra selekcja rzutowa momentalnie przekłada się na wynik rywalizacji!

W ostatnich minutach graliśmy już na pełnym luzie, a trener Piotr pozwolił sobie na prawie pełną rotację składu SMS-ianek z Miasta Sportu!

Dziękujemy za spotkanie drużynie trenera Marcina Markowicza, Basketkom zaś serdecznie gratulujemy pewnego zwycięstwa i przesunięcie się w tabeli rozgrywek juniorek młodszych U-17 na II miejsce! Brawo WY <3

Dziś na szczególne wyróżnienie zasługuje... ponownie cały Dream Team U-17, najlepiej punktujące w naszej drużynie - Patrycja Sadlik (16 pkt. 2x3), Joanna Szeklicka (14 pkt.), Natalia Bednarek (10 pkt.) i Wiktoria Głębocka (8 pkt.), która wróciła po kontuzji i rozegrała najlepsze spotkanie w sezonie 2020/2021, mamy nadzieję, że jak dotąd :)! Brawo WY <3

VII kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-17

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - AKS SMS Geocover Łódź 78:46 (27:14, 15:11; 22:9, 14:12) statystyki, tabela.

Również młodsze SMS-ianki na odpoczynek jeszcze zaczekają chwilę, ponieważ już w sobotę zagrają na własnym parkiecie z jednym z pretendentów do awansu do Turnieju Strefowego drużyną ŁKS Łódź. Trzymamy mocno kciuki!