• Różowe Pantery o krok do awansu!

Różowe Pantery o krok do awansu!

11 lutego 201712-

Podopieczne sztabu trenerskiego na czele z trenerem Piotrem Rozwadowskim oraz Edytą Koryzna, Romanem Słowińskim i trenerem przygotowania motorycznego Wiesławem Bendą konsekwentnie budują atmosferę Team-u Różowe Pantery, którym pozostało tylko jedno zwycięstwo do awansu do fazy strefowej!

Pierwsze spotkanie po feriach rocznik 2001 rozegrał na trudnym terenie przy ul. Milionowej 12 w Łodzi, gdzie zmierzył się z koleżankami z UKS SMS ŁKS... od pierwszych minut trwała zacięta rywalizacja, ale próbę nerw wytrzymują Basketki, które otwierają spotkanie wynikiem 8:16! W kolejnej kwarcie ponownie agresywna obrona aleksandrowskich koszykarek przynosi efekty, dokładamy kolejne 9 oczek do przewagi i kończymy pierwszą połowę przy wyniku 16:33! Po przerwie wreszcie zbilansowaliśmy ciężką pracę w obronie z udanym atakiem, gdzie dłonie same składały się do oklasków! Wygrywając trzecią odsłonę różnicą 28 pkt. zamykamy sprawę wyniku końcowego :) oczywiście wpływ na tak wysoką wygraną miały kontuzje podopiecznych trenera Marcina Markowicza - Vittorii Tortora, Oliwii Morawskiej i Jagody Pleskacz, którym życzmy szybkiego powrotu do zdrowia.

Wygrana na łódzkim parkiecie przybliża Różowe Pantery do upragnionego mistrzostwa lub wicemistrzostwa woj. łódzkiego, kropkę nad i musimy postawić w kolejnym tygodniu zmagań koszykarskich, gdzie zmierzymy się w meczu wyjazdowym z drużyną UKS Orlik Ujazd prowadzoną przez trenera Marcina Kociębę, początek spotkania godz.11.00, a my już dziś trzymamy mocno kciuki za sukces naszych aleksandrowskich koszykarek!

U-16 II kolejka fazy finałowej grupa C

UKS SMS ŁKS Łódź - UKS Basket I Aleksandrów Łódzki 32:78 (8:16, 8:17; 6:34, 10:11) statystyki, tabela.