• Mamy drugi Półfinał Młodzieżowych Mistrzostw Polski w sezonie 2022/20MJ... <3

Mamy drugi Półfinał Młodzieżowych Mistrzostw Polski w sezonie 2022/20MJ... <3

18 marca 202312-

Dream Team U-17 już po dwóch dniach rywalizacji w Turnieju 1/4 MMP juniorek młodszych rozgrywanym w Bochni, zapewnia sobie udział w kolejnym etapie ogólnopolskim - Półfinale! Brawo WY <3

Podopieczne sztabu trenerskiego Inna Kochubei, Adam Rajkowski, Jakub Wróblewski oraz Karol Stańczyk w II dniu zmagań ćwierćfinału grup D zmierzyły się z ekipą TK Basket Gniezno, gdzie stawką, przy wygranej aleksandrowianek, był awans do dalszej fazy, czyli Półfinałów MMP U-17K, najlepszej szesnastki w Polsce w roczniku 2006 i młodsze...

I kwarta

Ewidentnie godzina 10.00, to nie jest pora do grania dla SMS-ianek z Miasta Sportu, oj nie...

Choć zaczęliśmy od run-u 10:2, to z każdą nową minutą, zaczynamy się przystosowywać do stylu gry gnieźnianek stanu 9:22  połowie pierwszych dziesięciu minut. Do głosu dochodzą koszykarki z Gniezna, by ostatecznie pierwszą kwartę zakończyć wynikiem 17:33...

II kwarta

Potwierdza długie przestoje ze zdobyczami punktowymi, 2 oczka na przestrzeni prawie siedmiu minut :( to nie przystoi trzeciej drużynie Strefy kujawsko-pomorsko-łódzkiej!

Na dłuższą przerwę schodzimy przy wyniku 28:48...

III kwarta

Reprymenda w szatni zadziałała pozytywnie Basketki zaczynają "przebudzać się" w grze ofensywnej, ale niestety zapominając o OBRONIE, a ambitnie walczące gnieźnianki coraz śmielej walczą w "pomalowanym"!

IV kwarta

Umacnia wygraną i awans do kolejnego etapu, ale niestety nasza gra nie uległa zbyt dużej zmianie! Nie sądzi się zwycięzców! Wygrywamy i z radością w sercach kończymy II dzień zmagań ćwierćfinałowych! Brawo WY <3

Dziękujemy podopiecznym sztabu trenerskiego - Andrzej Drygała oraz Marek Szczepanowski za ambitną postawę, a aleksandrowskim koszykarkom, uczennicom SMS-LO Aleksandrów Łódzki! Jesteśmy z Was DUMNI! <3

II dzień 1/4 MMP U-17K grupa D Hala Widowiskowo – Sportowa im. Władysława Stawiarskiego w Bochni ul. Poniatowskiego 32 18.03.20MJ r. (sobota) godz.10.00

TK Basket Gniezno - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 67:90 (17:33, 11:15; 19:20, 20:22) statystyki, zapis video.

Wyniki wszystkich ćwierćfinałów - tutaj.

Jutro bój o I miejsce dwóch niepokonanych ekip z Gdańska i Miasta Sportu - relacja live. Start o godzinie 10.00!