• Drugie zwycięstwo w rozgrywkach II LK :)

Drugie zwycięstwo w rozgrywkach II LK :)

13 listopada 201712-

Z uwagi na Camp Programu SMOK organizowany w Żyrardowie, gdzie byli obecni również nasi trenerzy - Elena Redłowska-Agafonnikova, Jakub Głuszek oraz Sylwia Gajda, nietypowo, bo w niedzielne popołudnie odbyło się spotkanie w ramach rozgrywek II Ligi Kobiet.

Trener Piotr Rozwadowski niestety nie mógł skorzystać z kontuzjowanych trzech podstawowych zawodniczek rocznika 2001 - Martyny Olczyk, Klaudii Kozłowskiej, Anny Charytoniuk, rocznika 2000 Jessici Solak, rocznika 1999 Kariny Skopińskiej oraz pozostałych SMS-ianek klasy I A i B, które równolegle rozgrywały spotkanie U-18 w Mieście Sportu Aleksandrowie Łódzkim :( mimo zamieszania w składzie pewnie otwieramy pojedynek...

Rywalizacja z żyrardowską młodzieżą rozpoczęła się od wysokiej wygranej podopiecznych trenera Piotra 10:24, właściwie pierwsza odsłona ustawiła przebieg spotkania. Starsze, bardziej doświadczone i silniejsze fizycznie SMS-ianki kontrolowały dalszą część meczu, ale Team z Żyrardowa prowadzony przez trenera Bartosza Słomińskiego dzielnie walczył do ostatnich minut rywalizacji.

Przedostatni sprawdzian przed bardzo ważnym spotkaniem w ramach rozgrywek juniorek młodszych U-18 (PTK Pabianice) należy uznać za bardzo udany, zbilansowana gra w obronie i ataku pozwoliła na odniesienie drugiego zwycięstwa w cyklu II Ligi Kobiet okręgu mazowieckiego! Brawo Wy :)

Gratulujemy całej drużynie za ambitną postawę, wśród punktujących SMS-ianek znalazły się; Wiktoria Kośla, Martyna Janusz po 14 pkt., Patrycja Borawska, Paulina Dominiak po 13 pkt., Patrycja Krzyszczak 11 pkt., Aleksandra Kozłowska 6 pkt., Bianka Bałwas 5 pkt., Bogusia Ołubek 4 pkt., Zosia Dąbrowska 3 pkt., Justyna Samulak 2 pkt., a więc wszystkie! Brawo Wy :)

II Liga Kobiet piąta kolejka

UKS Trójka Żyrardów - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 54:85 (10:24, 12:18; 19:21, 13:22) statystyki, tabela.

Już dziś gorąco zapraszamy na szóstą kolejkę w ramach rozgrywek, która odbędzie się w dniu 18.11.2017 r. (sobota) w hali przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim. Z uwagi na pauzującą pierwszoligową drużynę startujemy nietypowo o godzinie 15.30!

Do zobaczenia :)

GO SMS GO!