• Nadal czekamy na powrót formy :(

Nadal czekamy na powrót formy :(

04 listopada 201912-

Niedzielny wyjazd do Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, był kolejnym dniem nadziei Kibiców aleksandrowskiej drużyny pierwszoligowej na przełamanie się Sreberek i powrotu na prawidłowy tor przygotowań do zbliżających się wielkimi krokami kluczowych momentów rywalizacji juniorek starszych U-22! Odbudowy "aleksandrowskiego charakteru" walki do ostatniej sekundy w każdej rywalizacji i zejścia z parkietu mimo przegranej z poniesioną głową! Na takie momenty czekamy!

Przypomnijmy od trzech sezonów wdrażamy program "Uzdolniona aleksandrowska młodzież", gdzie juniorki starsze U-22 reprezentują Miasto Sportu w przedsionku ekstraklasowym, w którym budują swoje morale, kształtując swoje charaktery i walczą ze swoimi słabościami!

Nie jest to łatwe dla naszego sztabu trenerskiego, Basketek (średnia wieku w sezonie 2019/2020 - 18,11) i oczywiście naszych Kibiców... bilans 2-3 i gra w kratkę, z "huśtawką emocjonalną" w każdym przegranym meczu na pewno nie pomaga, ale bardzo martwi ponieważ bieżący sezon, to znaczne przyspieszenie (miesięczne) daty Turnieju Strefowego U-22K, który przypomnijmy odbędzie się w naszym kochanym Mieście Sportu (12-15.12.2019 r.)!

Więc czas na STABILIZACJĘ! Jesteście wicemistrzyniami Polski, które po wzmocnieniu składu stają się jednym z faworytów tegorocznej edycji Finału MP U-22K! Umiejętności posiadacie, więc do roboty, głowa do góry i walczymy o powrót mentalu do Dream Team-u!

Wróćmy do niedzielnej rywalizacji, w której gorzowska i aleksandrowska młodzież nie poradziła sobie z niefortunną datą V kolejki rywalizacji I Ligi Kobiet, brak skuteczności rzutowej, błędy w obronie nie pomagały w dobrym odbiorze starcia dwóch drużyn z czuba tabeli grupy B :(

Oczywiście gorzowianki prowadzone przez trenerów Roberta Pieczyraka i Janusza Kopaczewskiego mimo przeciętnej postawy poradził sobie ze zrezygnowanymi Basketkami, które pomimo ponad czterogodzinnej podróży dobrze otworzyły spotkanie, ale z każdą kolejną częścią gasły :(

Mecz musiał się odbyć, ale nie był widowiskiem pretendentów do pierwszych czterech miejsc rozgrywek pierwszoligowych, raczej poziomem zbliżony do spotkań juniorskich :( no cóż wypada nam tylko pogratulować gospodyniom, a Basketkom podziękować za pierwszą kwartę, która wyglądała w miarę poprawnie!

V kolejka rozgrywek I Ligi Kobiet

Enea AZS AJP II Aleksandrów Łódzki - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 71:44 (18:16, 24:12; 14:4, 15:12) statystyki, tabela.

Pozostajemy nadal wiceliderami grupy B, ale bieżący tydzień nie napawa optymizmem, w środę trudne spotkanie w Toruniu, gdzie zagramy w ramach rozgrywek juniorek starszych, a już w sobotę zmierzymy się z bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniu z poznańską młodzieżą, będzie to przymiarka do Finału MP U-22! Walka ubiegłorocznego Wicemistrza z Mistrzem, będzie się działo!

Serdecznie zapraszamy do Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 godzina 17.00!