• Żaczki wracają do formy!

Żaczki wracają do formy!

22 lutego 201712-

Podopieczne trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej i trenera Jakuba Głuszka po absencji chorobowej wyruszyły w kolejny bój o bezcenne doświadczenie, tym razem wróciły na salę w dzielnicy Łodzi Retkinia, gdzie zmierzyły się z drużynami z Głowna i Kutna...

Basketki turniej rozpoczęły od wygranej pierwszej odsłony z głowiankami, ale ambitnie walczące koszykarki prowadzone przez trenerkę Paulinę Hemkę odrabiają straty już w II odsłonie! Po przerwie ponownie drużyna z Głowna wiodła prym na parkiecie, ale aleksandrowskie koszykarki never give up! Dobrze zagrana ostatnia kwarta niestety nie przyniosła zwycięstwa, ale najważniejsze, że potrafiłyście walczyć do końca, skutecznie niwelując straty z dwóch poprzedzających części spotkania! Brawo!

Turniej żaczek U-12

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Alles Basket Głowno 41:49 (6:4, 7:16, 8:17, 20:12) statystyki.

W drugi spotkaniu sobotniego turnieju zmierzyliśmy się z prężnie działającym ośrodkiem szkolenia młodzieży z Kutna, który pretenduje do miana mistrza województwa łódzkiego! Już pierwsza odsłona pokazała, że to nie będzie łatwy mecz dla aleksandrowskich koszykarek, ale jak zawsze ambitnie powalczyły do ostatniej sekundy spotkania! Dziękujemy!

KKS Pro-Basket Kutno - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 66:41 (21:6, 18:7, 15:15, 12:13) statystyki, tabela.
Gratulujemy drużynom z Głowna i Kutna, a Basketkom dziękujemy za ambitną postawę, mimo braków umiejętności koszykarskich ciężko pracujemy na treningach, a za chwilę przyjdą efekty! :)
Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców, Opiekunów i Kibiców do hali MZS przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie po raz pierwszy w sezonie 2016/2017 będziemy mieli przyjemność podziwiać i wspierać aleksandrowskie koszykarki, które zmierzą się z dwoma drużynami z Pabianic!