• Olsztyn za silny na młode-gniewne z Miasta Sportu...
image

Olsztyn za silny na młode-gniewne z Miasta Sportu...

10 lutego 201912-

W ostatnim sprawdzianie przed Wielkim Finałem Mistrzostw Polski juniorek starszych U-22 wyruszyliśmy w daleką podróż do stolicy Mazur - Olsztyna...

Co ciekawe prawdopodobnie będziemy tworzyć parę fazy play-out z ekipą sztabu trenerskiego Alicją i Tomaszem Sztąberskich, lub KKS Olsztyn zastąpi AZS Uniwersytet Warszawski, więc sobotnia rywalizacja po pierwsze w założeniach aleksandrowskiego sztabu trenerskiego miała być bezkontuzyjna, po drugie dostosowanie się do specyficznych warunków panujących w hali OSiR Olsztyn przy ul. Głowackiego 27.

Rozpoczęliśmy bardzo słabo (34:13), wręcz potwierdzając ciężką pięciogodzinną podróż, po której nawet dobra, mocna rozgrzewka nie była w stanie pobudzić Basketek do ciężkiej pracy. Właściwie, to pierwsza odsłona zadecydowała o losach spotkania, gdzie w kolejnych kwartach toczyliśmy już wyrównany bój. 

Gratulując olsztyniankom, dziękujemy młodym-gniewnym z Miasta Sportu za podniesienie się po fatalnej pierwszej odsłonie i pokazanie pazurków, które na pewno będą potrzebne w walce finałowej U-22K oraz fazie play-out.

Wróciliśmy w zdrówku i to jest najważniejsze :)


XIX kolejka rozgrywek I Ligi Kobiet 
KKS Olsztyn - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 80:52 (34:13, 14:14; 17:16,15:9) statystyki, tabela.
Przed Basketkami jeszcze tylko trzy kolejki fazy zasadniczej; 21.02.2019 r. (czwartek) godz.20.00 pojedynek na własnym parkiecie z ekip SKK Polonia Warszawa, prawdopodobnie 24.02.2019 r. (niedziela) pojedynek w Łomiankach z drugą drużyną i zakończymy we własnej hali również w niedzielę 3.03.2019 r. w walce z drużyną Arki II Gdynia, początek rywalizacji 18.00. Trzymamy mocno kciuki!
GO BASKET GO!