26 lutego 202012-

Upór, Konsekwencja, Sukces!

Środowe zaległe spotkanie z zespołem TK Basket Stryków pozwoliło SMS-iankom powrócić na tron rozgrywek juniorek starszych U-18...

Niezwykle wymagająca runda zasadnicza z dużą ilością dalekich wyjazdów (dwukrotnie Bydgoszcz, Toruń) nie zaburzyła rytmu przygotowań Dream Team-u, co więcej sztab trenerski Piotr Rozwadowski, Dariusz Raczyński, Tomasz Grzeszczakowski powoli "odzyskuje" pełny skład ekipy, dziś powróciła Jula Serednicka "Serek", a za tydzień wraca Agnieszka Cichocka "Agnes"! <3 Upór w dążeniu do celu uzdolnionych, aleksandrowskich koszykarek imponuje, poprzez ciężką pracę każdego dnia dodają cegiełkę po cegiełce do swoich umiejętności!

Wróćmy do środowej rywalizacji z młodszą drużyną trenera Bartłomieja Szczepaniaka. Basketki od pierwszych minut zdeterminowane narzuciły swój rytm gry, wykorzystując przewagę fizyczności. Niestety nadal nie do końca jesteśmy zadowoleni z ich gry obronnej, ale umiejętności strzeleckie na tym etapie wystarczają i jak zawsze imponują! Z jedenastki asygnowanej przez Coach-ów Piotra i Dariusza, aż 10 zdobywa punkty, a sześć z nich odnotowuje zdobycz dwucyfrową <3

Pierwsza odsłona kończy się wynikiem 26:10, co pozwoliło na spokojniejszą drugą część spotkania (19:8), więc na przerwę schodziliśmy ze sporą zaliczką 27-punktową...

Konsekwencja i najlepsza III kwarta, gdzie zobaczyliśmy i oklaskiwaliśmy zbilansowaną walkę i w obronie i w ataku! Agresywna obrona "na całym" zdała zamierzone efekty, wygrywamy przedostatnią część 29:6! Brawo <3

Ostatnia odsłona, to pełna kontrola ze strony koszykarek z Miasta Sportu, które walczą do ostatniej syreny! Za swoją ciężką pracę, jedenaste zwycięstwo z rzędu otrzymują zasłużony Sukces - powrót na pierwsze miejsce w tabeli juniorek młodszych U-18! Wielkie gratulacje <3

Wielki szacun dla młodych-gniewnych ze Strykowa, które ambitnie walczyły również do ostatniego gwizdka!

XI kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-18

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - TK Basket Stryków 100:35 (26:10, 19:8; 29:6, 26:11) statystyki, tabela

Tak się złożyło, że zakończyliśmy lutowe granie, ale otwieramy w tym tygodniu granie marcowe! W najbliższą niedzielę 1 marca serdecznie zapraszamy do Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26, gdzie odbędzie się przedostatnia kolejka rozgrywek U-18 rundy zasadniczej! Przypomnijmy, by zachować fotel lidera i przystąpić do fazy Półfinałów Mistrzostw Polski musimy wygrać ostatnie dwa spotkania za co trzymamy mocno kciuki!

Startujemy standardowo o godzinie 14.00. Do zobaczenia :)

Oto garść statystyk przygotowanych przez asystentki sztabu szkoleniowego - drużynowe; rzuty za dwa 40/74 54% rewelacja! za trzy 1/17 6% :( :( :(, za 1 17/22 77%, zbiórki 49, w tym 18 ofensywnych rewelacja! 22 asyst rewelacja! 24 przechwyty rewelacja! 3 bloki, 18 strat, eval drużyny 125! <3 Brawo WY <3

Statystyki indywidualne - kapitan Oliwia Trzymkowska 4 pkt. za dwa 2/4 50%, za trzy 0/2, 6 zbiórek w obronie, 3 asysty, 1 przechwyt, eval 7, Maja Skowrońska 2 pkt. za dwa 1/4 25%, za trzy 0/1, 1 asysta, 3 przechwyty, Justyna Kozarska 13 pkt. za dwa 5/9 56%! woow :) za trzy 1/3 33%, 2 zbiórki, w tym 1 w ataku, 2 asysty, 5 przechwytów, 1 blok! rewelacja, eval 15! Brawo TY <3, Alicja Jarząb w 11 minut zdobywa... 11 pkt. za dwa 4/7 57%, woow!, za trzy 0/2, za jeden 3/3 100%!, 2 zbiórki, w tym 1 ofensywna, 3 asysty, 2 przechwyty i eval 12! Paulina Hnida 8 pkt. za dwa 3/3 100%!, za trzy 0/5, za jeden 2/2 100%, 5 asyst, 3 przechwyt, eval 15! Brawo TY <3, Aleksandra Rok 15 pkt., za dwa 7/11 64%! woow :), za jeden 1/2 50%, 4 zbiórki, w tym 2 w ataku, 4 asyst, 2 przechwyty, eval 18! rewelacja, Julia Serednicka 11 pkt. za dwa 3/8 38%, za trzy 0/1, za jeden 5/5 100%! woow :) 2 zbiórki w obronie, 1 przechwyt, eval 8, Amelia Trybułowska, przebywając 16 minuty na parkiecie zaliczyła 2 pkt. 2 zbiórki w obronie i eval 1, Natalia Rudzińska 17 pkt. za dwa 7/12 58%, za 1 3/4 75%, 6 zbiórek, w tym 4 ofensywne, 2 asysty, 2 przechwyty, rewelacja! eval 20! Brawo TY <3, Maja Michalska 9 pkt. za dwa 3/5 60% rewelacja! za trzy 0/3, za jeden 3/4 75%, 1 zbiórka w ataku, 1 asysta, 2 przechwyty, eval 6! Nadia Makowska 10 pkt., za dwa 5/11 45%, za 1 0/2, 17 zbiórek, w tym 7 w ataku! woow <3, 2 przechwyt, 2 bloki! eval 22! Brawo TY <3