• Wygrana w Łowiczu!
image

Wygrana w Łowiczu!

19 grudnia 201612-

Z niemałymi emocjami podopieczne trenera Piotra Rozwadowskiego rozpoczęły wczorajsze spotkanie w Łowiczu... gapiostwo koordynatora UKS-u o mały włos doprowadziłoby do nierozegrania spotkania i przyznanie walkowera! Na szczęście " cudownych Rodziców mamy" "). którzy ruszyli z odsieczą i wyruszyli z badaniami i licencjami w gęstą mgłę :) Serdeczne podziękowania dla Państwa Grzelaków, którzy na spontanie naprawili gapiostwo Pana Andrzej! DZIĘKUJEMY!

Przejdźmy do meczu, po emocjach dotyczących braku niezbędnych badań lekarskich i licencji, rocznik 2003 rozpoczął spotkanie zbyt bojaźliwie, ale po chwili wskoczyli na właściwy tor i mogliśmy podziwiać popisy strzeleckie Basketek I F Miejskiego Gimnazjum w Aleksandrowie Łódzkim! W efekcie, aż 10 aleksandrowskich koszykarek wpisuje się na listę strzelców! Brawo! 


X kolejka rozgrywek U-14 grupa A

UMKS Księżak Łowicz - UKS Basket I Aleksandrów Łódzki 19:108 (3:21, 5:24, 6:26, 5:37) statystyki tabele

Jeszcze raz pragniemy podziękować sędziemu głównemu Panu Arkadiuszowi Anyszce, organizatorowi Panu Zbyszkowi Łazińskiemu, trenerowi Mariuszowi Wójcikowi za decyzję zgodną z duchem fair-play!  

GO U-14 GO!