• Sroga lekcja dla aleksandrowskiej młodzieży...
image

Sroga lekcja dla aleksandrowskiej młodzieży...

27 października 201912-

W czwartej kolejce rozgrywek seniorskich przedsionka ekstraklasy - I Ligi Kobiet - w hicie kolejki zmierzył się lider grupy B aleksandrowska młodzież kontra wicelider drużyna trenera Adama Kubaszczyka i Tomasza Jędrosa - CTL Zagłębie Sosnowiec! 

Spodziewany wynik starcia najmłodszej drużyny w historii aleksandrowskiej koszykówki (średnia wieku 18,11) z pretendentem do awansu do BLK drużyną z Zagłębia, za którą przemawia doświadczenie i fizyczność, był łatwy do odszyfrowania, ale wymiar zwycięstwa sobotnich gości Miasta Sportu przejdzie do niechlubnej historii naszego klubu 37:120 :( 

Najwyższa przegrana w ośmioletniej historii występów pierwszoligowych, z najwyższą ilością strat 46, niestety zakończyła się wymowną ciszą naszych Kibiców w Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim...

"Przejście obok meczu" Sreberek - Dream Team-u podopiecznych sztabu trenerskiego Adama Rajkowskiego, Dariusza Raczyńskiego i Tomasza Grzeszczakowskiego zakończyło październikowe zmagania w I LK, gdzie  w pierwszym miesiącu rywalizacji odnotowaliśmy bilans 2-2, dwóch wygranych i dwóch przegranych! Oczywiście porównując poprzedni sezon start naszej reprezentacyjnej drużyny może cieszyć, natomiast rywalizacja z ekipami z południa Polski - Krakowa i Sosnowca pokazuje ile jeszcze przed nami ciężkiej pracy nad motorycznością, techniką indywidualną i mentalną!    

Gratulując sosnowiczankom bardzo efektownej wygranej, dziękujemy wszystkim Kibicom przybyłym na sobotnie spotkanie. Podziękowania ślemy naszym niezastąpionym Mażoretkom z Aleksandrowa Łódzkiego za kolejne pozytywne wibracje artystyczne :)

IV kolejka rozgrywek I Ligi Kobiet

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - CTL Zagłębie Sosnowiec 37:120 (9:39, 13:25; 9:26, 6:30) statystyki, tabela.     

Przed Basketkami "chwila" oddechu, tygodniowa przerwa z rozgrywkami juniorek starszych U-22, i walka o kolejne punkty w spotkaniach pierwszoligowych rozpocznie się 3 listopada w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie o godzinie 13.00 zmierzymy się z ekipą Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. Trzymamy kciuki!

GO BASKET GO!