• Pierwsze śliwki robaczywki :) Żaczki U-12 rozpoczęły play-off!

Pierwsze śliwki robaczywki :) Żaczki U-12 rozpoczęły play-off!

09 marca 202012-

Team Basketowych żaczek U-12 rocznika 2008 i młodsze prowadzone przez trenera Kacpra Nowowiejski i asystenta Michała Zalewskiego rozpoczął rundę play-off o miejsca VII-XII... nasze SMOCZKI dzielnie powalczyły! <3

W minioną niedzielę wyruszyliśmy do beniaminka rozgrywek drużyny Basket 4EVER Dłutów, gdzie zmierzyliśmy się z ekipą UKS Szkoła Gortat Łódź oraz gospodyniami!

Udział w turnieju rozpoczęliśmy od rywalizacji z łodziankami, gdzie emocji nie brakowało, ale niewyspane Basketki, nie poradziły sobie z porannym wstawaniem i niewybudzone musiały oddać wyższość drużyny UKS Szkoła Gortat Łódź!

Oczywiście wynik nie ma najmniejszego znaczenia, liczy się tylko zbierane bezcenne doświadczenie, ale słowami trenerów - "liczyliśmy na ciut lepszą postawę", więc głowa do góry i "przebudzamy się" :)

Turniej żaczek U-12 (Dłutów)

UKS Szkoła Gortata Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 49:18 (6:4, 12:1; 19:7, 12:6)

W drugim spotkaniu kończącym Turniej w Dłutowie zmierzyliśmy się z gospodyniami debiutującymi w rozgrywkach, które dopiero co rozpoczęły przygodę z koszykówką.

Basketki pewnie wygrywają potwierdzając potencjał!

Turniej żaczek U-12 (Dłutów)

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Basket 4EVER Dłutów 56:6 (12:4, 12:0; 15:0, 17:2)

Dla formalności w pierwszym spotkaniu gospodynie uległy łódzkiej drużynie 3:53.

Dziękujemy za gościnę i rywalizację fair-play, gratulujemy łodziankom dwóch wygranych, a dłutowiankom ambitnej postawy! Podziękowania kierujemy do naszych kochanych Basketek, które powolutku rozpędzają się!

Przypomnijmy Basketki na codzień ciężko pracują w ramach Programu SMOK Aleksandrów Łódzki, który zrzesza ponad 80 aleksandrowskich koszykarek <3

Przed Team-em Kacpra&Michała odpoczynek do 15.03.2020 r. (niedziela), gdzie zmierzymy się w zaległym Turnieju w Łodzi na ul. Milionowej 12, uwaga Basketki startujemy o godzinie 10.00, więc zadbajcie już dziś o wypoczynku :) Trzymamy kciuki!