• Wystartowały nasze kadetki U-16! :)

Wystartowały nasze kadetki U-16! :)

13 października 201912-

Z wielką nadzieją przystąpiliśmy do spotkania otwierającego rywalizację kadetek U-16 (rocznika 2004 i młodsze), przecież wśród Basketek mamy, aż sześć reprezentantek Polski - Weronika Brzycka, Justyna Adamczuk i Gabriela Zaron - U-14, Karolina Dżochowska, Klaudia Węcłaś i Wiktoria Stasiak - U-15!

Wyjazd do Skierniewic miał dać odpowiedź o sile naszej drużyny, bez ośmiu podstawowych graczy...

Od pierwszych minut prowadzenie gry aleksandrowskiej drużyny biorą na swoje barki Bzyku i Dżocho, które wspierane przez Basketki wykorzystują przewagę fizyczności i już po pierwszej połowie dają do zrozumienia, że ten sezon, będzie należeć do nas! <3

Trenerka Elena Redłowska-Agafonnikova mając do dyspozycji jedynie siedem aleksandrowskich koszykarek, co niestety wiąże się z karą finansową dla klubu, a nie walkowerem, jak wyrokowały młode-gniewne z Miasta Sportu :)

Wartym odnotowania jest fakt zdobycia przez Karolinę 47 pkt.! Co w znacznej mierze przyczyniło się do powołania Dżocho na najbliższe zgrupowanie Kadry Polski U-15 (17-20.10.2019 r.), które odbędzie się w Zakopanym, a tam spotka się z Dzidzią - Klaudią Węcłaś i "Stasiu" Wiktorią Stasiak <3 Brawo WY :)

Gratulacje dla całego Dream Team-u, a podziękowania za walkę przesyłamy skierniewiczankom prowadzonym przez trenera Marcina Uliczkę.

I kolejka rozgrywek kadetek U-16

MKS Ósemka Skierniewice - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 63:78 (13:21, 14:21; 21:13, 15:23) statystyki, tabela.

Za tydzień zagramy z pierwszą drużyną ze Strykowa, serdecznie zapraszamy do Hali SP 1 ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim godzina 11.00.