• Pojechaliśmy do Sokołowa Podlaskiego...
image

Pojechaliśmy do Sokołowa Podlaskiego...

21 listopada 202112-

Przedostatni tydzień listopadowy przyniósł w IX kolejce rozgrywek pierwszoligowych wyjazd do Miasta Sokołowa Podlaskiego, w którym w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego ul. Marii Skłodowskiej-Curie 24 skonfrontowaliśmy się z kolejną doświadczoną ekipą prowadzoną przez trenera Rafała Haponika i asystenta Marcina Starzaka.

Przed spotkaniem gospodynie po ośmiu kolejkach zajmowały miejsce IX z bilansem (3-3), a uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego - Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Mieście Sportu o jedno miejsce niżej, również z remisowym bilansem wygranych i przegranych.

I kwarta

W pierwszych dziesięciu minutach trener Adama Rajkowski oraz Sebastian Karalus asygnowali w "pierwszej piątce" - kapitan Alicję Jarząb, Kingę Stasinowską, Aleksandrę Rok, Emilię Bołbot oraz Joannę Byczkowską, które dzielnie walczyły w obronie i ataku. 

Trzy oczka przewagi gospodyń 12:9...

II kwarta

Dominacja gospodyń rozpoczęła się wraz z otwarciem drugiej części, bezapelacyjnie w "pomalowanym" dominowała Ewelina Jackowska (18 pkt., 11 zbiórek), niestety nie mieliśmy odpowiedzi wśród naszych graczy podkoszowych Emi - kończy z 1 pkt. i 2 zbiórkami, Byku - 0 pkt., 6 zbiórek, Rozi - 0 pkt., 2 zbiórki, Shaq - 1 pkt., 4 zbiórki :( to zdecydowanie za mało, by rywalizować na poziomie pierwszoligowym! Do roboty!

III kwarta

Po ustaleniach trenerów z Sokołowa Podlaskiego i Miasta Sportu w kolejnej części zagrały, tylko młode-gniewne roczników 2003 i młodsze, wygrywamy kwartę dwa oczkami...

IV kwarta

Gospodynie wracają do składu ze starszymi koleżankami i ponownie jesteśmy bezradni...

Gratulacje dla ekipy z Sokołowa Podlaskiego, a Basketkom życzymy powrotu energii i czwartego zwycięstwa w rozgrywkach pierwszoligowych! Walczymy - never give up! 


IX kolejka rozgrywek I Ligi Kobiet 21.11.2021 r. (niedziela) godz. 18.00 Hala Sportowa przy Zespole Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego ul. Marii Skłodowskiej-Curie 24 w Sokołowie Podlaskim

MPKK Sokołów S.A Sokołów Podlaski - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 72:42 (12:9, 26:8; 13:15, 21:10) statystyki, tabela.

Czas na chwilę przemyśleń i szybkie wyciągnięcie wniosków! Za tydzień już ostatni daleki wyjazd, jedziemy w sobotę do Gdańska!

Trzymamy mocno kciuki!

GO BASKET GO!