• SMS-ianki zagrały dwa spotkania z rzędu po 115 pkt.! :)

SMS-ianki zagrały dwa spotkania z rzędu po 115 pkt.! :)

14 stycznia 201812-

Nie zwalniają tempa podopieczne trenera Piotra Rozwadowskiego, asystenta Piotra Neydera i trenera przygotowania motorycznego Piotra Milbrandta, dziś wróciły na własny parkiet i zagrały z młodszą drużyną z Kutna...

Juniorki młodsze U-18 oparte na SMS-iankach klasy drugiej i pierwszych o profilu koszykarskim Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim zmierzyły się z kutnowską ekipą KKS Pro-Basket Sirmax prowadzoną przez legendę kutnowskiej koszykówki trenera Adama Pawłowskiego.

Niemrawy początek nie zapowiadał wysokiej wygranej aleksandrowskiej drużyny, dziś zagraliśmy z nastawieniem na atak, nasza wizytówka - ciężka praca w obronie - nie była naszym argumentem! Ostatecznie w pierwszej odsłonie wypracowujemy 14-punktowe prowadzenie, które powiększamy sukcesywnie w każdej kolejnej części rywalizacji :)

Dziękujemy kutniankom za ambitną postawę, a Basketkom gratulujemy drugiej z rzędu wygranej z imponującą zdobyczą punktową "115"! Brawo WY :)

Cieszy zdobycz punktowa całej aleksandrowskiej ławki, to bardzo ważny prognostyk przed dwoma ostatnimi spotkaniami rundy zasadniczej - Pabianice (18.02) oraz Łódź (25.02). Powoli ciężka praca całego sztabu trenerskiego przynosi zamierzony efekt! Gratulacje :)

X kolejka juniorek młodszych U-18
UKS Basket SMS I Aleksandrów Łódzki - KKS Pro-Basket Sirmax Kutno 115:58 (32:18, 29:11, 26:19, 28:10) statystyki, tabela.
GO SMS GO!