• Jesteśmy w Półfinale Mistrzostw Polski U-17! <3

Jesteśmy w Półfinale Mistrzostw Polski U-17! <3

02 maja 202112-

W niedzielny poranek 2 maja aleksandrowskie koszykarki weszły na lubelski parkiet Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Alejach Zygmuntowskich 4, by zmierzyć się z gospodyniami Turnieju Ćwierćfinałowego juniorek młodszych U-17 grupy F, drużyną Bogdanka AZS UMCS Lublin...

Obydwa zespoły zdawały sobie sprawę, że zwycięzca konfrontacji zapewni sobie udział w kolejnym etapie 1/2 Mistrzostw Polski U-17!

I kwarta

Niepokonane ekipy z pierwszego dnia przystąpiły do spotkania bardzo skoncentrowane, co prawda w pierwszych 10-ciu minutach zdecydowanie lepiej zaprezentowały się gospodynie, ale dziś Dream Team z Miasta Sportu już nie popełniał tylu strat jak w dniu poprzednim i cały czas trzymał bezpieczny dystans. Pierwsza odsłona kończy się wynikiem 21:16 dla podopiecznych trenera Sławomir Depty i asystentki  Anny Parzymies-Wach...

II kwarta

W kolejnej części rywalizacji, to Basketki dochodzą do głosu, zdecydowanie poprawiając obronę i skuteczność rzutową! <3 Odrabiamy straty i wysuwamy się na jednopunktowe prowadzenie 34:35...

III kwarta

Po dłuższej przerwie aleksandrowianki ponownie wystawiają na próbę swoich ukochanych Kibiców, mimo dobrej gry trafiają się momenty dekoncentracji w obronie i w ataku :( Na ostatnie 10 minut wychodzimy przy wyniku 52:48...

IV kwarta

Kiedy ponownie zatrzymujemy lublinianki na trzy minuty bez punkty, przebijamy się przez defensywę AZS-u i wychodzimy na jeden punkcik przewagi 52:53 <3 Wojnę nerwów wygrywają SMS-ianki, które znakomicie, bardzo dojrzale i z dużą pewnością siebie rozgrywają końcówkę spotkania i z nieukrywaną radością zwyciężają w drugiej bitwie zapewniając sobie wymarzony udział w Półfinale Mistrzostw Polski U-17! <3

Wielkie gratulacje dla całego Dream Team-u za konsekwencję i determinację, za pokazanie "aleksandrowskiego charakteru" - nie poddawanie się i walka do ostatniego gwizdka sędziowskiego! Brawo WY, jesteście Wielcy <3

Awans do dalszego etapu dedykujemy wszystkim kontuzjowanym Basketkom i Młodej Parze Państwa Bukackich <3 STO LAT... w zdrówku <3

II dzień 1/4 MP U-17K (grupa F)

Bogdanka AZS UMCS Lublin - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 61:66 (21:16, 13:19; 18:13, 9:18) statystyki

W uzupełnieniu dzisiejszej rywalizacji grupy F

UKS Dwójka Nidzica - MPKK Sokołów S.A Sokołów Podlaski 44:73 statystyki

Więc trzeci dzień zmagań juniorek młodszych U-17 stoi pod znakiem kolejnych emocji, w pierwszej konfrontacji gospodynie zmierzą się z sokołowiankami w meczu o wszystko, wygrany jedzie na 1/2 MP, przegrany odpada!

Basketki zmierzą się z zaprzyjaźnioną drużyną z Nidzicy, start o godzinie 12.30! Trzymamy mocno kciuki!