• Mażoretki Aleksandrowskie, są z nami :)

Mażoretki Aleksandrowskie, są z nami :)

23 października 201712-

Dzięki otworzeniu ponownej współpracy z "Mażoretkami Aleksandrowskimi" z opiekunem Panią Anią Pietrzak, mamy szansę na przepięknie ubarwioną oprawę taneczną, która towarzyszy nam w sezonie 2017/2018 :)

Mażoretki podzielone na dwie grupy starszą i młodszą rozpoczynają program artystyczny od uczestniczenia w prezentacji drużyny pierwszoligowej i ich niezwykle efektowne wbiegnięcie z drużyną Basketek przez szpaler starszych tancerek stało się już naszą wizytówką rozgrywek I Ligi Kobiet w Mieście Sportu Aleksandrowie Łódzkim! Dziękujemy :)

Wszystkich miłośników "Mażoretek Aleksandrowskich" serdecznie zapraszamy na cudowne występy podczas spotkań pierwszoligowych w hali przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim, oto terminarz listopadowo/grudniowy popisów naszych tancerek;

1. 4 listopada godzina 18.00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Tęcza Leszno
  2. 2 grudnia godzina 18.00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - ŁKS SMS Łódź
  3. 20 grudnia godzina 18.00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Lider Swarzędz

Serdecznie zapraszamy :)

W imieniu Zarządu, drużyny pierwszoligowej i sztabu trenerskiego gorąco dziękujemy opiekunowi Pani Annie Pietrzak oraz niesamowitym Mażoretkom i wspierających ich rodzicom za przepiękne chwile z tańcem!