• Nieudany początek Finału Mistrzostw Polski U-22K...

Nieudany początek Finału Mistrzostw Polski U-22K...

16 lutego 201712-

Niestety nie będziemy mile wspominać środowego, wczesnego popołudnie, gdzie na otwarcie Wielkiego Finału Mistrzostw Polski zmierzyliśmy się z poznańską drużyną trenera Krzysztofa Dobrowskiego...

Od pierwszych minut agresywnie grające poznanianki narzuciły swój styl gry, a niestety Basketki nie potrafiły znaleźć odpowiedzi w ataku, dokładając błędy w obronie kończymy pierwszą odsłonę przy wyniku 12:22...

Słaba gra naszych aleksandrowskich koszykarek, była niestety kontynuowana również w drugiej odsłonie, gdzie drużyna AZS-u Poznań dokłada kolejne trzy oczka do przewagi, by schodzić na dłuższą przerwę przy wyniku 23:46 :(

W trzeciej kwarcie zaczynamy łapać rytm zbilansowanej gry w ataku i obronie, wreszcie skutecznie walczymy pod koszem jak i na obwodzie, ostatecznie po dobrej grze wygrywamy 16:15 dając nadzieję na ostatnią część spotkania!

Ostatnie dziesięć minut, to rozluźnienie w szykach poznanianek, które pewne wygranej pozwoliły sobie na pełną rotację składem, a Basketki wymazując nieudaną pierwszą połowę z honorem kończą spotkanie wygrywając czwartą kwartę 25:12 :)

Statystyki spotkania

Gratulujemy drużynie z Poznania, a podopiecznym trenerów Piotra Neydera i Piotra Wolfa życzymy powodzenia w kolejnych dniach Finału Mistrzostw Polski, które przypomnijmy odbywają się w Gdyni!

Komplet wyników pierwszego dnia mistrzostw.

I dzień Finału MP U22K grupa B

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Enea AZS Poznań 64:73 (12:22, 11:24; 16:15, 25:12) statystyki, tabela.

Dziś zagramy w ostatnim meczu drugiego dnia, walcząc o być, albo nie być w pierwszej czwórce turnieju finałowego z drużyną gospodyń VBW GTK Gdynia. Początek spotkania o godz.18.00.

Przypominamy, że możecie oglądać wszystkie spotkania Finału poprzez stronę internetową imprezylive.