• Ekipa z Płocka za mocna na Basketki...
image

Ekipa z Płocka za mocna na Basketki...

04 lutego 201912-

Podopieczne trenerów Adama Rajkowskiego, Dariusza Raczyńskiego i Piotra Milbrandta w minioną sobotę zmierzyły się w ramach rozgrywek pierwszoligowych z drużyną MON-POL Płock prowadzoną przez duet trenerski Ireneusz Jasiński i Justynę Pytlarczyk...

Czwarta ekipa I Ligi Kobiet grupy B dobrze przygotowana fizycznie od pierwszych minut naciskała na młode-gniewne z Miasta Sportu, a z każdą minutą skutecznie powiększały przewagę! Doświadczenie, umiejętności koszykarskie i przewaga fizyczności po stronie MON-POL-u nie zraziły naszych Basketek, które w trzech pierwszych kwartach ambitnie walczyły, ale niestety, było to za mało na dobrze dysponowane podopieczne trenera Ireneusza i Justyny.

Niestety ponownie Basketka Martyna Leszczyńska (26 pkt, 6 asyst, 1 przechwyt, 1 blok, eval 24)nie otrzymała wsparcia od swoich koleżanek z drużyny i musieliśmy uznać wyższość ekipy z Płocka.

Rywalizacja pierwszoligowa z płotczankami, była ostatnią rozgrywaną w Mieście Sportu przed wyjazdem na Mistrzostwa Polski juniorek starszych U-22. Przed podopiecznymi trenerów A&D&P pozostał tylko wyjazd sobotni do Olsztyna. Trzymamy kciuki!

XVIII kolejka I Ligi Kobiet grupa A

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MON-POL Płock 69:108 (24:34, 24:31; 10:14, 11:29) statystyki, tabela.

Gratulujemy drużynie MON-POL-u Płock za lekcję basketu, a aleksandrowskiej uzdolnionej młodzieży dziękujemy za ambitną postawę.

GO BASKET GO!