• Kapitalny początek rundy rewanżowej!

Kapitalny początek rundy rewanżowej!

16 listopada 201912-

Przypomnijmy datę 5 października 2019 r., właśnie wtedy nasze uzdolnione uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego - Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Mieście Sportu rozpoczynają przygodę z rozgrywkami II Ligi Kobiet - uzupełnieniem szkolenia Dream Team-u!

Dokładnie o godzinie 14-tej podopieczne sztabu trenerskiego Piotr Rozwadowski i Tomasz Grzeszczakowski rozpoczynają walkę z drużyną UKS Trójką Żyrardów... na własne życzenie doprowadzamy do dogrywki, w której musieliśmy uznać wyższość żyrardowskiej drużynie prowadzonej przez trenera Bartosza Słomińskiego! Pamiętamy wynik 69:72 :(

Po sześciu tygodniach nadszedł czas na rewanż!

Zdeterminowane SMS-ianki przyjechały z jasnym przekazem dla żyrardowianek, dziś nabierając bezcennego doświadczenia poprzez rozgrywki I Ligi Kobiet, II Ligi Kobiet, juniorek starszych i młodszych - jesteśmy gotowi na walkę o zwycięstwo! Wola walki, mobilizacja i co najważniejsze zespołowa, zbilansowana gra całej drużyny w obronie i ataku niesie Basketki do wysokiej wygranej w pierwszej odsłonie - 16:27! :)

Gospodynie rewanżują się dobrą grą w drugiej części, ale w kolejnych Dream Team uczennic SMS LO Aleksandrów Łódzki udowadnia, że nie zmarnował czasu od pierwszej konfrontacji i poprzez ciężką pracę na treningach motorycznych i koszykarskich podniósł swoją grę o jeden level, a może i o dwa... :) <3

Wielkie gratulacje dla całego Dream Team-u, a żyrardowskiej ekipie prowadzonej przez sztab trenerski Bartosz Słomiński, Dominika Sztąberska dziękujemy za ambitną postawę!

VI kolejka rozgrywek II Ligi Kobiet

UKS Trójka Żyrardów - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 61:80  (16:27, 21:15, 14:18, 10:20) statystyki, tabela

Garść statystyk przygotowanych przez Coach-a Piotra - drużynowe - skuteczność za 2 45% (23/51), za 3 31% (4/13), za 1 63% (22/35), rewelacja w zbiórkach 57 w tym 19 ofensywnych! 38 w obronie! woow :) asysty na poziomie 24, to niczym GSW z najlepszych lat! :) 17 przechwytów również robi wrażenie! 3 bloki i eval Dream Team-u na poziomie 114! Superrr Brawo WY <3

Indywidualne też mamy czym się pochwalić - rozpocznijmy od kapitan Oliwii Trzymkowskiej (zwyciężczyni konkursu z linii rzutów wolnych zorganizowanego przez trenera Piotra, uwaga na 56 prób 50 trafionych! :) potwierdza dobrą formę rzutową za 1 - 14 pkt. za dwa 2/7 29%, za trzy 0/2 0%, za jeden 10/12 83%, 9 zbiórek 3 w ataku i 6 w obronie, 7 asyst, 2 przechwyty, eval 21! :) Maja Skowrońska nie zdobywa punktów, ale zalicza jedną ofensywną zbiórkę, Maja Michalska również nie punktuje, ale zdobywa jedną zbiórkę, tym razem w obronie, Justyna Kozarska zdobywa 3 oczka, 4 zbiórki 2 w ataku i 2 w obronie, zalicza 3 asysty, 2 przechwyty i eval 6, Paulina Hnida wywalczyła 10 pkt. 2x3, 3 zbiórki w tym jedna w ataku, po 4 zbiórki i przechwyty, eval 13! :) Patrycja Borawska również zdobywa 10 pkt. 1x3, 7 zbiórek i dwie w ataku, 2 asysty, 3 przechwyty i eval 15! :) Aleksandra Rok odnotowuje 14 pkt. 1x3, 4 zbiórki w tym jedna w ataku, 3 asysty i przechwyty, eval 13! :) Nadia Makowska "odpaliła" 5 pkt., 12 zbiórek, w tym, aż 4 w ataku! woow! 2 asysty, 1 przechwyt, eval 13! Rewelacja <3 Anna Charytoniuk zdobyła 8 pkt. na znakomitym procencie 80%! 4 zbiórki 2 w ataku i obronie, 1 asysta, 3 bloki! Woow <3 eval 11! :) Natalia Rudzińska wyróżniona przejściem do reprezentacyjnej drużyny U-22K nie zawodzi w kolejnym spotkaniu i znakomicie wspiera swoje przyjaciółki z drużyny - 16 pkt. 8/15 53%! 12 zbiórek w tym trzy w ataku! 2 asysty i dwa przechwyty i eval na poziomie 21! woow jest MOC! <3 Amelia Trybułowska nie zdobywa punktów, ale dzielnie wspiera drużynę w obronie! Niestety na żyrardowskim parkiecie nie pojawiła się Julia Tymoszuk, która sercem była z drużyną i mocno ją wspierała z ławki!

Za tydzień derby województwa łódzkiego, mamy ponownie coś do udowodnienia drużynie MUKS AZS UMED Łódź. Do nadrobienia tylko 10 oczek, więc walczymy ambitnie i zbieramy kolejne doświadczenie, które na pewno przełoży się w rozgrywkach juniorek starszych i młodszych! Startujemy standardowo o godzinie 14.00, serdecznie zapraszamy do Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim!

GO SMS GO!