• Uwierzyły w siebie i pokazały pazurki!

Uwierzyły w siebie i pokazały pazurki!

19 stycznia 201912-

Doczekaliśmy się Team trenerów Dariusza Raczyńskiego i Piotra Milbrandta przełamuje swoje słabości i odnosi pierwsze zwycięstwo w sezonie 2018/2019!

Podczas pierwszego spotkania drużyn z 3 listopada 2018 r. zabrakło niewiele (62:63), gdzie o sukcesie pabianiczanek zadecydowała ostatnia kwarta...

Tym razem wypoczęte Basketki z Miasta Sieradza wraz z koleżankami z Team-u stworzyły monolit, który pokazał, że potrafimy grać w koszykówkę, a ciężkie treningi z coach-em Dariuszem i Piotrem wcześniej, czy później muszą przynieść zamierzone efekty! Brawo, za wytrwałość :)

Pierwsza połowa na remis, gdzie aleksandrowskie koszykarki wygrywają pierwszą odsłonę 3 oczkami, a w drugiej skutecznie rewanżują się podopieczne Jolanty Nowackiej - 27:27! Zapowiadał się kolejny horror, ale od pierwszych minut drugiej połowy, to właśnie Basketki przejmują inicjatywę i poprzez dobrą grę w obronie i zdecydowanie poprawioną walkę podkoszową w ataku odnosimy zasłużone zwycięstwo, które miejmy nadzieję, będzie dobrym prognostykiem na przyszłość! Dziękujemy i gratulujemy :)

Podziękowania kierujemy do naszych przeciwniczek, które ambitnie walczyły. Basketkom gratulujemy i wyróżniamy przebudzające się kapitan Maję Michalską 17 pkt. (1x3), Lidię Letkę 9 pkt.(1x3), Maję Skowrońską (8 pkt.), można, MOŻNA tylko trzeba bardzo mocno wierzyć we własne umiejętności! Brawo WY :)

Słowa podziękowań również kierujemy do cudownych Rodziców i Opiekunów za wspieranie Basketek! Dziękujemy :)

IX kolejka kadetki U-16

PTK LO Nowoczesna Edukacja Pabianice - 45:59 (14:17, 13:10, 7:13, 11:19) UKS Basket Aleksandrów Łódzki statystyki, tabela.

Za tydzień Basketki rocznika 2003 i młodsze zmierzą się we własnej hali przy ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu. W zastępstwie trenera Elena poprowadzi Team w rywalizacji z koleżankami ze Strykowa. Trzymamy kciuki!