• Najmłodsze Basketki walczą jak młode lwice! <3
image

Najmłodsze Basketki walczą jak młode lwice! <3

01 marca 202012-

W minioną sobotę podopieczne trenera Michała Zalewskiego wyruszyły na kolejny turniej najmłodszej kategorii wiekowej, czyli skrzatek U-11 roczników 2009 i młodsze do zaprzyjaźnionego Miasta Pabianic, gdzie prócz gospodyń zmierzyły się z koleżankami ze Strykowa...

W pierwszym spotkaniu powalczyliśmy z gospodyniami, które poprowadziła trenerka Rodziny UKS Basket Aleksandrów Łódzki Marzenka Głaszcz, którą serdecznie pozdrawiamy <3 Poranne wstawanie nie było naszym atutem, ale w drugiej części spotkania mimo braków kadrowych (7 Basketek) postaraliśmy się i ambitnie powalczyliśmy ze swoimi słabościami! Za co wielki szacun! 

Gratulując pabianiczankom zdecydowanej wygranej, pochwalmy "szczęśliwą siódemkę" z Miasta Sportu, która nie poddała się i pokazała "pazurki" :)

XVI kolejka rozgrywek skrzatek U-11 Turniej w Pabianicach

PTK Grot Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 57:8 (15:0, 21:0; 13:3, 8:5) statystyki.    

W drugim meczyku zmierzyliśmy się z ekipą TK Basket Stryków i ponownie mimo zmęczenia i braku rotacji składu podopieczne Coach-a Michała pokazały charakter i dzielnie walczyły do ostatniego gwizdka! Oczywiście szkoda, że mimo tak licznej grupy najmłodszych uczestniczących w Programie SMOK Aleksandrów Łódzki nie udało się wyjechać przepisową "8" Basketek, niestety epidemia grypy sparaliżowała również nasze skrzatuchy :( którym życzymy szybkiego powrotu do zdrówka! Niestety konsekwencje wyjazdu "szczęśliwą siódemką", będą następujące Przewodniczący Wydziału Rozgrywek ŁZKosz Pan Piotr Ciesielski zweryfikuje dwa spotkania aleksandrowianek, jako walkowery :( no cóż przepisy, są jednoznaczne...

XVI kolejka rozgrywek skrzatek U-11 Turniej w Pabianicach

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - TK Basket Stryków 12:57 (6:8, 2:6, 2:27, 2:16) statystyki, tabela

W ostatnim spotkaniu Turnieju gospodynie pokonują strykowianki 21:62

Dziękujemy za gościnę i walkę fair-play, gratulujemy zwycięstw drużynom z Pabianic i Strykowa, a najmłodszym Basketkom "szczęśliwej siódemce" i trenerowi Michałowi dziękujemy za bardzo ambitną postawę i zaangażowanie! Walczymy dalej ze swoimi słabościami, kształtując charaktery! Krok po kroku! Never give up! Podziękowania dla Rodziców, którzy wyrazili zgodę na wyjazd, mimo lekko zakatarzonych Basketek, hartujemy się :) 

GO BASKET GO!