• Nasze młodziczki na remis ...

Nasze młodziczki na remis ...

17 października 201612-

W minioną niedzielę dwie drużyny UKS-u zgłoszone do rozgrywek młodziczek U-14 rywalizowały ze zmiennym szczęściem ...

Starsze młodziczki rocznika 2002/2003 pod wodzą trenera Piotra Rozwadowskiego zmierzyły się z łódzką drużyną powadzoną przez trenerkę Sylwię Wieczorek i już od pierwszych minut wiedzieliśmy, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie ... pierwsza kwarta zakończyła się remisem 14:14, w drugiej odsłonie wszelkie braki w obronie i ataku aleksandrowskich koszykarek skrzętnie wykorzystywały koleżanki z Widzewa (5:15)!

Różnicę, aż 10 oczek Basketki zniwelowały tuż po przerwie dobrze grając w obronie i ataku! :) wygrana trzecia odsłona 19:6 dawała nadzieję na wygraną, ale ambitne łodzianki nie odpuściły i po kilku błędach w końcówce IV kwarty podopiecznych coach-a Piotra zrobił nam się remis 54:54!! i mieliśmy czas doliczony, pierwszą dogrywkę w sezonie, gdzie ponownie silniejsze fizycznie widzewianki ostatecznie wygrywają spotkanie! ale jesteśmy pewni, że bezcenne doświadczenie zebrane podczas tak wyrównanego spotkanie, gdzie tak naprawdę detale odegrały rolę przełoży się na jakość gry naszych koszykarek w kolejnych spotkaniach! Dziękujemy za "pozostawienie serducha" na parkiecie!!

Wartym podkreślenia jest debiut nowych strojów Basketek rocznika 2002/2003!! woow czad :) dziękujemy za pomoc wszystkim rodzicom w szczególności Państwu Kruk!! pozdrawiamy serdecznie :)

U-14 (II kolejka)

UKS Basket I Aleksandrów Łódzki - MUKS Widzew InterMarche Łódź 58:61 (14:14, 5:15, 19:6, 16:19 d.4:7)

Druga, młodsza ekipa młodziczek UKS-u pod wodzą trenera Adama Rajkowskiego wyruszyła na pierwsze spotkanie wyjazdowe, gdzie zmierzyła się z nowym klubem w łódzkiej koszykówce żeńskiej - UKS Atlas Ksawerów ... już pierwsza odsłona pokazała siłę młodych, ambitnych aleksandrowskich koszykarek (4:16) spotkanie wyrównało się w II kwarcie, gdzie do głosu dochodzą gospodynie (14:7)!

Po długiej przerwie ponownie Team coach-a Adama ambitnie walczy w obronie i ataku, gdzie w efekcie kwarta numer III kończy się wynikiem (2:10)! :) ostatnie dziesięć minut, to bardzo wyrówna rywalizacja, ostatecznie zakończona zasłużonym remisem (10:10) ...

Spotkanie kończy się wygraną Basketek rocznika 2004/2005/2006/2007 :) przypomnijmy drugą wygraną w sezonie 2016/2017!! BRAWO!!

GRATULACJE!!

UKS Atlas Ksawerów - UKS Basket II Aleksandrów Łódzki 30:43 (4:16, 14:7, 2:10, 10:10)

W kolejną niedzielę nasze koszykarki zmierzą się w dwumeczu z drużynami z Pabianic;

22.10.2016 r. (niedziela)

godz.11.15 hala MOSiR Pabianice ul. Grota-Roweckiego 3

PTK OrtoMedSport Pabianice - UKS Basket I Aleksandrów Łódzki

godz.12.00 hala MZS w Aleksandrowie Łódzkim ul. Waryńskiego 22/26

UKS Basket II Aleksandrów Łódzki - PTK Grot Pabianice

W imieniu tenerów i zawodniczek serdecznie zapraszamy do wspierania postępów Basketek roczników 2003/2004/2005/2006/2007!!