• SMS-ianki powalczą w barażu!

SMS-ianki powalczą w barażu!

27 lutego 201712-

Reprezentacja SMS LO Aleksandrów Łódzki klas I i II A pod wodzą trenerek Edyty Koryzna i Daivy Jodeikaite rozegrała w minioną niedzielę hit rozgrywek juniorek młodszych, gdzie zmierzyliśmy się z niepokonaną drużyną trenerki Sylwii Wlaźlak!

Przypomnijmy, że w pierwszej konfrontacji Basketki uległy 3 oczkami (52:49), więc by zdobyć Mistrzostwo woj. łódzkiego wystarczyło odrobić niewielką stratę! Niestety "sparaliżowane" SMS-ianki rozpoczęły spotkanie bardzo nerwowo i z każdą minutą gubiły rytm gry.

Mimo wygranej pierwszej odsłony (20:19) za sprawą znakomitej postawy wracającej po ciężkiej kontuzji Marleny Piotrowskiej "Marlona" (10 pkt.), celne dwa rzuty dystansowe, nie graliśmy "swojego", błędy w obronie i brak skuteczności rzutowej martwił, a pabianiczanki z każdą minutą coraz lepiej broniły i na efekty nie trzeba było długo czekać...

Przegrywając drugą odsłonę PTK odrabia stratę i dodaje dwa oczka do przewagi, na przerwę schodzimy przy wyniku 36:38!

Druga połowa spotkania, to jeszcze bardziej zacieśniona gra strefowa pabianiczanek i niestety brak skutecznej recepty aleksandrowianek, zawodzi skuteczność rzutowa z dystansu i półdystansu, dominacja w "pomalowanym" Martyny Leszczyńskiej (23 pkt.), to za mało na zbilansowaną grę zawodniczek z Pabianic!

Przegrywamy zdecydowanie spotkanie o Mistrzostwo woj. łódzkiego i pozostaje baraż z drużyną Widzewa Szkoła Gortata Łódź!

Gratulując drużynie trenerki Sylwii Wlaźlak, dziękujemy Basketkom za ambitną walkę, dziś jeszcze nie mamy "świeżości", ale przyjdzie na kolejny etap, gdzie powalczymy w Bydgoszczy o awans do fazy ogólnopolskiej! Głowa do góry, walczymy dalej!

SMS-ianki już w najbliższą środę powalczą z drużyną ŁKS SMS Łódź, początek spotkania o godzinie 18.30. Serdecznie zapraszamy kibiców do hali MZS przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim!

U-18 runda zasadnicza

UKS Basket SMS I Aleksandrów Łódzki - PTK Lumi Pabianice 54:70 (20:19, 16:19, 10:19, 8:13) statystyki, tabela.

GO Basket GO!