• Poznaliśmy grupowych rywali w 1/2 MP U-22K!

Poznaliśmy grupowych rywali w 1/2 MP U-22K!

23 stycznia 201812-

We wtorkowe wczesne popołudnie poznaliśmy rywali w walce o awans do Wielkiego Finału Mistrzostw Polski najstarszej grupy młodzieżowej - juniorek starszych U-22, rocznik 1996 i młodsze...

Los sprawił, że znaleźliśmy się w grupie IV z ubiegłorocznymi finalistami - Wicemistrzem Polski drużyną AZS AJP Gorzów Wielkopolski i piątą drużyną OŚ AZS Poznań, a grupę uzupełnia niespodzianka z Płocka!

Oto rozkład jazdy grup półfinałowych U-22;

Grupa I (gospodarz Bydgoszcz)

KS Basket 25 Bydgoszcz, Wisła Can-Pack Politechnika Kraków, MUKS Poznań, ATR Wear Politechnika Gdańska

Grupa II (gospodarz Wołomin)

UKS Huragan Wołomin, KSK Stal Brzeg, MUKS WSG Supravis Bydgoszcz, MMKS Katarzynki Toruń

Grupa III (gospodarz Gdynia)

VBW GTK Gdynia, SKK Polonia Warszawa, Widzew Łódź, PTK Tomiq Pabianice

Grupa IV (gospodarz Gorzów Wlkp.)

OŚ AZS Poznań, ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski, Mon-Pol Płock, UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

Przypomnijmy startujemy w pierwszy weekend lutego - 2/4.02.2018 r. w następującym terminarzu;

02.02.2018 r. (piątek)

AZS Poznań – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. – Mon-Pol Płock

3.02.2018 r. (sobota)

AZS Poznań – Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – Mon-Pol Płock

4.02.2018 r. (niedziela)

Mon-Pol Płock - AZS Poznań

Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

Przypominamy dwie najlepsze drużyny z czterech grup półfinałowych awansują do Wielkiego Finału U-22! Lucky eight :)

Trzymamy mocno kciuki za SMS-ianki, czas na kolejny egzamin!