• Młodziczki młodsze dokończyły I kolejkę...

Młodziczki młodsze dokończyły I kolejkę...

29 października 201812-

W niedzielne południe podopieczne trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej zmierzyły się z drużyną z Bełchatowa i jak zawsze w rywalizacji tych drużyn nie brakowało emocji sportowych!

Już pierwsza kwarta miała w sobie wiele wrażeń emocjonalnych... Basketki mimo przewagi fizycznej nie potrafiły poradzić sobie z bardzo ambitnie walczącymi bełchatowiankami prowadzonymi przez trenera Tomasza Wojciechowskiego. Zapowiedzią, był już wynik pierwszej odsłony 11:10, minimalnie wygranej przez aleksandrowianki, ale niestety II cześć rywalizacji, gdzie raziła nieskuteczność rzutowa (6:25) bardzo zmartwiła kibiców UKS Basket :(

Po dłuższej przerwie ponownie wracamy do bardzo zaciętej rywalizacji, walka punkt za punkt trzymała w napięciu, a kibice obydwu drużyn podziwiali ambitną postawę aleksandrowianek oraz bełchatowianek! Niestety nie udało się odrobić strat z nieszczęsnej II kwarty i musieliśmy uznać wyższość koleżanek z Bełchatowa :(

Gratulując drużynie trenera Tomasza, dziękujemy Basketkom za ambitną postawę, szczególne słowa podziękowania kierujemy do najmłodszych aleksandrowskich koszykarek, które w swoim drugim oficjalnym meczu zdobyły pierwsze punkty - Weronika Lisiecka (6 pkt.) oraz Oliwia Gleń (4 pkt.)!

Brawo WY :)

I kolejka rozgrywek młodziczek młodszych U-13

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - MUKS Bełchatów 39:59 (11:10, 6:25, 11:13, 11:11) statystyki, tabela.

Przed podopiecznymi trenerki Eleny "chwila" odpoczynku, by 10 listopada zmierzyć się na parkiecie w Pabianicach. Trzymamy kciuki!