• Dream Team juniorek młodszych pojechał do Skierniewic...
image

Dream Team juniorek młodszych pojechał do Skierniewic...

24 października 202012-

SMS-ianki rocznika 2004 i młodsze pod wodzą sztabu trenerskiego Piotr Neyder, Mateusz Bukacki oraz Sonia Bałwas wyruszyły na kolejne spotkanie wyjazdowe, tym razem do Skierniewic, rozgrywek II Ligi Kobiet...

Po rozchorowaniu się ekipy z Piaseczna, której życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, nadeszło wyzwanie dotyczące - z kim możemy zagrać zamiennie?!

Na szczęście Coach Adrian El-Ward wyraził zgodę i udało się wszystko zsynchronizować i rozegrać spotkanie, które teoretycznie miało być rozegrane, uwaga - w XIV kolejce kończącej rywalizację drugoligową rundy zasadniczej, styczeń 2021! Dziękujemy stronie Ósemki Skierniewice, życząc powrotu do zdrowia :) 

Od pierwszych minut doświadczone skierniewiczanki górowały fizycznością, narzucają swój styl gry. Konsekwentnie wykorzystywały brak skuteczności Basketek i bezlitośnie kontrowały :( Po pierwszej połowie wiedzieliśmy, że możemy tylko ambitną postawą, zaangażowaniem zmienić obraz bardzo słabej gry w pierwszych dwóch odsłon i tak się stało...

Oczywiście strat z pierwszej połowy nie odrobiliśmy, ale "zmyliśmy" blamaż z pierwszych 20 minut, wreszcie, była komunikacja w obronie, więc pewności siebie poskutkowało większą zdobyczą punktową i właśnie o to chodzi! Nie mam znaczenia wynik, ogrywanie się i "łapanie" bezcennego doświadczenia, które ma przełożyć się na rozgrywki U-17, w końcu jesteśmy czwartą drużyną w Polsce! 

Never give up! <3

XIV kolejka rozgrywek II Ligi Kobiet

ÓSEMKA LUCYNA DAY SPA Skierniewice - 118:33 (32:4, 34:5; 32:11, 21:13) UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki statystyki, tabela.

Odpoczywamy przez chwilkę i już w niedzielne wczesne popołudnie o godzinie 14.00 zmierzymy się we własnej Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu, oczywiście zadbamy o naszych Kibiców i ruszamy z relacją live na naszym fan-page serdecznie zapraszamy!

Trzymamy kciuki!

GO SMS GO!