• Niespodziewane emocje na parkiecie w Mieście Sportu!

Niespodziewane emocje na parkiecie w Mieście Sportu!

24 października 202012-

Wzorem młodszych koleżanek z Dream Team-u U-13 nadszedł czas i na starsze Basketki podopieczne trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej i trenera-mentora Programu KOSSM Dariusza Raczyńskiego - Dream Team U-15 - rocznik 2006 i młodsze, które dokończyły I kolejkę rundy zasadniczej...

Dwumecz z ekipą Basket-u 4EVER Ksawerów rozpoczął się od zaciętej pierwszej kwarty (8:9), która zapowiedziała emocje w końcówce spotkania!

Obydwie ekipy miały, w tym spotkaniu wzloty i upadki, ale nikt nie przewidział, że zacięta rywalizacja zakończy się dwom dogrywkami :)

Oj tak działo się, oczywiście mieli Państwo oglądania relacji live, przygotowanej przez SMS-ianki Weronikę Brzycką, Zuzannę Trybułowską i Natalię Bednarek, którym serdecznie dziękujemy <3

Wróćmy do opisu kolejnych kwart...

W drugiej odsłonie trwała walka podkoszowa i sprawdzanie wytrzymałości i odporności przeciwnika. Ostatecznie na dłuższą przerwę schodziliśmy z dwoma punktami straty do podopiecznych trenera Michała Chudzickiego i asystenta Patryka Dembskiego (23:25)!

Trzecia część piątkowego spotkania wzbudziła jeszcze większe emocje ponieważ Basketki odrabiają stratę i przez ostatnimi (tak się wydawało :)) dziesięcioma minutami na tablicy widniał wynik - 48:48!

Ostatnia kwarta zagrana... oczywiście na kolejny remis 12:12 i emocje przedłużone o dodatkowe 5 minut pierwszej dogrywki :) ale obydwie rywalizujące zaciekle drużyny nie zamierzały się poddawać i co się wydarzyło... tak, dokładnie kolejne 5, a dogrywkach na remis 8:8!

W ostatnich minutach drugiego doliczonego czasu, lepsze okazały się koleżanki z Ksawerowa, które wytrzymują presję i przewagą fizyczności wygrywają spotkanie. Gratulujemy :)

W drużynie z Dream Team-u U-17 słowa podziękowań dla całej ekipy, ale wyróżnijmy drugi dobry mecz w wykonaniu - Marty Menkarskiej (18 pkt.), kapitan Tatiany Redłowskiej (13 pkt. 2x3), Oliwii Gleń (11 pkt.), Antosi Kowalskiej (7 pkt. 1x3) i Zuzanny Jagielskiej (5 pkt.)! Brawo WY <3

Przed nami kolejne wyzwania już w najbliższą niedzielę jedziemy do Bełchatowa, by walczyć o drugie zwycięstwo w nowym sezonie 2020/2021!

Trzymamy mocno kciuki!

I kolejka rozgrywek U-15

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Basket 4Ever Ksawerów 56:62 (8:9, 15:16; 13:11, 12:12, d: 8:12)