• Młodziczki młodsze wróciły do Miasta Sportu <3

Młodziczki młodsze wróciły do Miasta Sportu <3

16 lutego 202012-

Wreszcie doczekaliśmy się naszych Basketek rocznika 2007 i młodsze, które wróciły do Miasta Sportu...uwaga 17 grudnia, kiedy ostatni raz podziwialiśmy podopieczne sztabu trenerskiego - przygotowania koszykarskiego Elena Redłowska-Agafonnikova, Grzegorz Andryszczak, przygotowania motorycznego Michał Sagan! <3

W sobotniej rywalizacji play-off o miejsca I -VI spotkały się z młodszymi koleżankami z Kutna, drużynę którą poprowadziła legenda kutnowskiej koszykówki trener Adam Pawłowski, korzystając serdecznie pozdrawiamy! :)

Aleksandrowskie koszykarki pięknie wspierane przez Członków Rodziny UKS Basket Aleksandrów Łódzki pierwszą kwartą ustawiły losy spotkania! Zbilansowana gra w obronie i rewelacyjna skuteczność rzutowa przełożyły się na wynik pierwszych 10 minut 41:14! Woow <3

Rekordowa I kwarta wprowadziła rozluźnienie w szeregach Basketek, ale po przerwie wróciły do bardzo dobrej gry i ponownie dłonie Kibiców same składały się do braw!

Dziękujemy kutniankom za ambitną postawę, a koszykarkom z Miasta Sportu gratulujemy formy, zbilansowanej gry w ataku i obronie, dzieleniem się piłką, znakomitej skuteczności rzutowej, wartości dodane po ciężkiej pracy! Jesteśmy z Was dumni! Brawo WY i sztab trenerski <3

Zwycięstwo dedykujemy trenerce Elenie, która niestety rozchorowała się na dobre, ale życzymy szybkiego powrotu do zdrówka! <3

II kolejka fazy play-off o miejsca I-VI

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - KKS Pro-Basket Kutno 102:54 (41:14, 15:16, 20:16, 26:8) statystyki, tabela.

Za tydzień pojedziemy do Łodzi, gdzie przy ul. Czajkowskiego 14 o godzinie 10.00 zmierzymy się z widzewiankami! Trzymamy mocno kciuki!