• SMS-ianki postawiły kropkę nad i :)

SMS-ianki postawiły kropkę nad i :)

02 kwietnia 201712-

Ostatni dzień zmagań drużyn walczących o awans do półfinałów Mistrzostw Polski należał do łódzkiego, gdzie aż trzy drużyny z naszego województwa wywalczyły upragniony awans! Brawo! Gratulacje :)

W grupie pierwszej na brak emocji nie mogą narzekać kibice, ponieważ już w pierwszej rywalizacji drużyn z Łodzi i Bochni walczących o wszystko od pierwszego gwizdka trwała zacięta rywalizacja! Młode-gniewne z Bochni nie odpuszczały, ale doświadczone łodzianki rzutami dystansowymi w III odsłonie wychodzą na bezpieczne prowadzeni, którego nie oddają do końcowej syreny! tym samym awans do półfinałów MP U-18K wywalczyły reprezentantki ekipy Widzew Szkoła Gortata Łódź! Gratulujemy podopiecznym trenera Piotra Niewiadowskiego i asystenta Łukasza Czuku, a bochniankom dziękujemy za wspaniałą, ambitną walkę :)

1/4 MP U-18K dzień 3 mecz nr. 5

MOSiR z Bochni - ZKS Stal Stalowa Wola 38:56 (14:15, 9:7; 8:22, 7:12) statystyki.

Ostatnie spotkanie w Mieście Sportu Aleksandrowie Łódzkim kończyło zmagania w grupie pierwszej, gdzie zmierzył się faworyt z drużyną trenera Bogusława Wołoszyna i asystenta Artura Karlika! Mimo przewagi fizyczności podopiecznych trenerki Edyty Koryzny i asystenta Piotra Neydera, którą wykorzystały już w pierwszej odsłonie (23:7), z każdą kolejną kwartą rywalizacja się wyrównała, a aleksandrowianki mogły rotować się pełnym składem dwunastu zawodniczek, sprawdzając się na parkiecie MZS przy ul. Waryńskiego 22/26!

Ostatecznie po bardzo przyjemnym spotkaniu dla oka, gdzie ambitna walka zawodniczek obydwu drużyn została nagrodzona gorącymi brawami! :)

1/4 MP U-18K dzień 3 mecz nr. 6

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - ZKS Stal Stalowa Wola 81:39 (23:7, 21:6; 12:10, 25:16) statystyki, tabela.

Klasyfikacja końcowa ćwierćfinałów grupa I

I miejsce UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

II miejsce Widzew Szkoła Gortata Łódź

III miejsce MOSiR z Bochni

IV miejsce ZKS Stal Stalowa Wola

Nagrody indywidualne otrzymały;

ALL STARS

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Marlena Piotrowska "Marlon" oraz Wiktoria Kośla "Vigor"

Widzew Szkoła Gortata Łódź - Patrycja Kawczyńska

MOSiR z Bochni - Julia Fortuna

ZKS Stal Stalowa Wola - Łucja Dul

MVP Turnieju w Aleksandrowie Łódzkim wybrano SMS-iankę klasy I A Martynę Leszczyńską "Leszcza"!

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym zawodniczkom i życzymy dalszego rozwoju umiejętności koszykarskich!

Dziękujemy Władzom Starostwa Zgierskiego, Władzom Miasta Sportu Aleksandrowa Łódzkiego, Władzom PZKosz i ŁZKosz, Dyrekcji SMS LO Aleksandrów Łódzki Pani Renacie Święciak-Ruda, Dyrekcji MZS Pani Katarzynie Ochnik, firmom Hepavita Centrum Diagnostyczno-lecznicze, InterMarche Aleksandrów Łódzki, PGKiM Aleksandrów Łódzki, Agencji Reklamowej Zet-Kreska S.C., Hotelowi Jan Sander, Salonowi Fryzjerskiemu Roksana, Salonowi Kosmetycznemu Babie Lato, niezawodnemu Paparazzi UKS-u Panu Michałowi Żukowskiemu! :)