• Dream Team U-17 z czwarty zwycięstwem z rzędu! <3

Dream Team U-17 z czwarty zwycięstwem z rzędu! <3

31 stycznia 202112-

Dream Team U-17 nie zwalnia tempa, w sobotnie południe zwycięża w Kutnie, zamykając maraton styczniowy, w którym zagrały, aż siedem spotkań, z których wygrał pięć rywalizacji...

Podopieczne sztabu trenerskiego Piotr Neyder, Sonia Bałwas, Mateusz Bukacki po niemrawym początku rozkręcają się z każdą minutą spotkania, by na dłuższą przerwę schodzić przy wyniku 28:52!

Po powrocie z 15-minutowej pauzy SMS-ianki z Miasta Sportu ponownie konsekwentnie z naciskiem na obronę zdobywają "łatwe" punkty po kontrach i niezagrożone z 37 oczkami przewagi wchodzą na ostatnie dziesięć minut, gdzie gospodynie odrabiają kilka oczek.

Dziękując podopiecznym trenera Mariusza Łubińskiego za ambitną postawę, gratulujemy aleksandrowskim koszykarkom, które mimo zmęczenia intensywnością styczniowego grania utrzymały koncentrację i konsekwentnie próbują podnieś swoje umiejętności w najtrudniejszym elemencie koszykarskim, jakim jest obrona i coraz częściej potrafią wykorzystać swoje atuty w grze ofensywnej!

Po prostu uwierzyły w swoją MOC! <3

Brawo WY <3

Wyróżnienia indywidualne rozpoczniemy nietypowo, od pochwalenia koszykarki z przeciwnej drużyny, która dwoiła się i troiła, będąc najjaśniejszym punktem ekipy z Kutna mowa o Justynie Andziak 19 pkt. 3x3, natomiast z Dream Team-u U-17... prócz całej drużyny zaangażowanej i zdeterminowanej w grze obronnej i ataku, na małe wyróżnienie zasługuje Asia Szeklicka (20 pkt.), która konsekwentnie robi postępy w grze w "pomalowanym", bardzo cieszy powrót do dobrej dyspozycji od kilku spotkań Julci Wnorowskiej (15 pkt.), Pati Sadlik (12 pkt.) jest jedną z liderek, która nie zawodzi i systematycznie pomaga w odniesieniu sukcesów! Cieszą punkty Olgi Chrobocińskiej (4 pkt.), która znakomicie wspiera Team w obronie i powoli przebija się w ataku!

Ale podkreślmy jeszcze raz, że Dream Team U-17 od czterech kolejek gra zespołowo, z zaangażowaniem każdej Basketki i to jest siła Team-u, wszyscy ciężko pracujemy na sukces!

XV kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-17

KS APP Intenso Kutno - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 53:85 (12:20, 16:32; 12:25, 13:8) statystyki, tabela.

Teraz chwilka odpoczynku i 10 lutego wracamy na parkiet, by dograć rewanż z łodziankami z drużyny ŁKS KK Łódź. Trzymamy mocno kciuki!