• Dream Team U-15 otwiera miesiąc listopad od...

Dream Team U-15 otwiera miesiąc listopad od...

05 listopada 202212-

W niedzielne przedpołudnie na parkiet w Hali SMS-LO Aleksandrów Łódzki przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 wychodzą dwie drużyny, które poznały "smak" zwycięstwa i porażki, ale ambitnie walczą o najwyższe cele w nowym sezonie 2022/2023!

Mowa o Dream Team-ie U-15 prowadzonym przez sztab trenerski Adam Rajkowski, Jakub Wróblewski oraz Karol Stańczyk i ekipie z Ksawerowa, którą prowadzi trener Patryk Dembowski...

Od pierwszych minut nacierają ksawerowianki, które po dobrych akcjach odskakują na dziewięć oczek, ale najmłodsze SMS-ianki nie radząc sobie z agresywną obroną, zaczynają przebijać się w drugiej kwarcie, gdzie znaleźliśmy receptę na ataki gości i "zagęszczając obronę" w polu trzech sekund stopujemy koszykarki z 4Ever...

Niestety po przerwie nadal mamy problem z wyprowadzeniem piłki, a goście mają punkty z łatwych pozycji...

Gratulacje dla drużyny z Ksawerowa, a naszym SMS-iankom życzymy wiary w własne umiejętności! <3

VI kolejka rozgrywek kadetek U-15 Hala SMS-LO Aleksandrów Łódzki ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 6.11.2022 r. (niedziela) godz.10.00

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Basket 4Ever Ksawerów 46:88 (8:28, 16:20; 4:19, 18:21) statystyki, tabela.

Tak jak dla młodszych aleksandrowianek z Dream Team-u U-13, tak i dla naszych kadetek z U-15 mamy trzytygodniową przerwę związaną z 1/2 OOM, więc na parkiet wrócą również w pojedynku wyjazdowym i tak jak młodsze Basketki pojadą do Kutna 27.11.2022 r. (niedziela) i o godzinie 11.00 zagrają w pierwszym meczu rundy rewanżowej!