• 3:1 dla Dream Team-u U-17! <3

3:1 dla Dream Team-u U-17! <3

12 marca 202112-

Za nami już czwarte spotkanie z rzędu...wygrana, która zapewnia Basketkom udział w 1/4 Mistrzostw Polski juniorek młodszych! Brawo WY <3

Ponownie podopieczne sztabu trenerskiego Piotr Neyder, Sonia Bałwas, Mateusz Bukacki, Adam Rajkowski zawitały do Bydgoszczy, gdzie tym razem zmierzyły się z aktualnym Mistrzem woj. kujawsko-pomorskiego drużyną MUKS WSG Supravis Bydgoszcz!

Gospodynie pod wodzą trenera Krzysztofa Janika i Piotra Feddera ogrywane jako młodsze U-15 po emocjach związanych z wczorajszym meczem z "ziomalami" z Ksawerowa, dziś podeszły do rywalizacji z aleksandrowiankami "lecząc rany" i spokojnie przygotowywać się  do kolejnych pojedynków.

Już pierwsza odsłona daje Basketkom rocznika 2004 i młodsze spokojną przewagę na kolejne kwarty. Otwieramy pierwszą kwartę wynikiem 6:28!  W kolejnej ponownie atakujemy bydgoski kosz i powiększamy przewagę o następne 17 oczek. Obalając mit "trzeciej kwarty" pokazujemy, że potrafimy się skupić i walczyć mimo rozluźnienia 15-minutowego :)

Pewna wygrana cieszy, a zdobycz punktowa wszystkich Basketek pokazuje potencjał każdej z nich <3 Jutro zasłużony odpoczynek i chwila relaksu podczas odnowy przygotowanej przez Basketowych fizjoterapeutów.

IV dzień Turniej Strefowego juniorek młodszych U-17

MUKS WSG Supravis Bydgoszcz - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 45:108 (6:28, 15:27; 10:28, 14:25) statystyki

W niedzielę kończymy maraton strefowy spotkaniem z drużyną Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice. Rywalizacja odbędzie się w Mieście Sportu o godzinie 12.00. Trzymamy kciuki!