• Drugie zwycięstwo w listopadzie! <3

Drugie zwycięstwo w listopadzie! <3

15 listopada 202212-

Nietypowo we wtorkowe popołudnie dokańczamy V kolejkę w rywalizacji wyjazdowej z łódzką drużyną - Widzew Łódź!

Od pierwszej kwarty ruszamy energicznie do zdobywania punktów, ale w końcówce zapominamy o obronie :(

Pierwsza kwarta kończy się wynikiem 8:12! <3

W drugiej części obydwie drużyny mają problem ze zdobywaniem punktów, a pierwsze punkty z linii osobistych zdobywają dopiero po trzech minutach! Powolutku Młode-Gniewne z Miasta Sportu "łapią" rytm gry, troszeczkę poprawiają obronę, grając bardziej agresywnie, ponownie zatrzymując łodzianki na zdobytych ośmiu punktach, a sami dokładamy kolejne 15 po dobrej grze ofensywnej! <3

Schodzimy na przerwę przy wyniku 16:27! <3

W trzeciej odsłonie Dream Team U-17 niestety nagminnie popełnia błędy w wyprowadzaniu piłki, ale na szczęście utrzymujemy przewagę dokładając 2 oczka do przewagi! <3

Niestety tempem gry dostosowaliśmy się widzewianek :(

W ostatnich dziesięciu minutach nadal trwała "mizerna" gra obydwu drużyn! Strata za stratą, ale wyjeżdżamy z trudnego terenu z celnym zwycięstwem, odnotowując drugą wygraną z rzędu, a czwartą w sezonie! Brawo WY! <3

Dziękujemy za ambitną walkę podopiecznym trenerki Anny Chodery, a SMS-iankom klasy I i II o profilu koszykarskim gratulujemy zwycięstwa! <3

V kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-17 Hala MOSiR ul. Małachowskiego 5/7 Łódź 15.11.2022 r. (wtorek) godz.17.15

Widzew Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 34:52 (8:12, 8:15; 9:11, 9:14) statystyki, tabela.

Maraton VIII tygodnia grania trwa dalej w piątek Dream Team U-17 leci do Warszawy dograć II LK, a już w sobotę kolejne spotkanie wyjazdowe w ramach rozgrywek juniorek młodszych, zagramy w Ksawerowie o godzinie 11.00!