• Dziewiąte zwycięstwo z rzędu! Dream Team U-19 bez porażki w lidze! <3

Dziewiąte zwycięstwo z rzędu! Dream Team U-19 bez porażki w lidze! <3

22 listopada 202112-

Kiedy w trudnych spotkaniach pierwszoligowych aleksandrowska młodzież miewa problemy z fizycznością oraz brakiem wiary w końcowy sukces, w swojej kategorii młodzieżowej juniorek starszych U-19 wiedzie prym i od początku sezonu 2021/2022 nie przegrywa żadnego spotkania, odnotowując 9 zwycięstwo z rzędu! Gratulacje <3

Projekt Dream Team U-19 obejmujący najzdolniejsze uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego - Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim zakłada trudne, wymagające ogrywanie na poziomie seniorskim I Ligi Kobiet, gdzie już zanotowaliśmy 3 zwycięstwa, by zebrane bezcenne doświadczenie przełożyło się na sukces w rozgrywkach młodzieżowych!

Przypomnijmy jesteśmy w elicie polskiej koszykówki od dziesięciu lat, a sukcesy w ostatnich sezonach 2018/2019 - II miejsce w Mistrzostwach Polski U-22, sezon 2019/2020 - V miejsce, 2020/2021 - IV miejsce, dają dowody do dobrze przemyślanej strategii naszego Klubu i kierunku szkolenia uzdolnionej sportowo aleksandrowskiej młodzieży!

Niestety Covid zatrzymuje powoli sport młodzieżowy w sezonie 2021/2022, liczne kwarantanny i izolacje w szkołach dopadły również ekipę z Bydgoszczy, która nie odwiedziła Miasta Sportu w środowe popołudnie, spotkanie zostało przeniesione na 5 grudnia, ale nie zabrakło środowych emocji! Na meczyk zgodziła się łódzka drużyna - ŁKS KK Łódź prowadzona przez trenera Bartosza Słomińskiego. Jesteśmy Wam wdzięczni!

I kwarta

Już w pierwszej kwarcie łodzianki poznały moc aleksandrowskich koszykarek, liderek rozgrywek juniorek starszych U-19 nie oszczędzał młodszych z drużyny ŁKS-u. Aktywne pierwsze dziesięć minut zakończyło się wynikiem 21:7...

II kwarta

W drugiej części trener Adam Rajkowski rotował składem i do głosu dochodzą goście, którzy odrabiają trzy oczka i dają sygnał, że mimo różnicy fizycznej nie poddadzą się tak łatwo! Na dłuższą przerwę schodzimy przy wyniku 37:26...

III kwarta

Nadal trwa show SMS-ianki Kingi Stasinowskiej (19 pkt. 4x3), która dziś poprowadziła drużynę do zwycięstwa!

Brawo TY <3

Dokładamy kolejne dziewięć oczek do przewagi...

IV kwarta

Ostatnia odsłona potwierdza dominację Dream Team-u U-19 w rywalizacji najstarszej grupy młodzieżowej!

Dziękujemy za ambitną postawę drużynie ŁKS KK Łódź, a Basketkom gratulujemy dziewiątej wygranej z rzędu! <3

Co bardzo cieszy dziś każda z SMS-ianek dokłada cegiełkę w obronie i ataku, cała "10" zdobywa punkty przy aktywnym dzieleniu się piłką! Brawo WY <3

XII kolejka rozgrywek juniorek starszych U-19 24.11.2021 r. (środa) godz. 19.00 Hala SMS-LO Aleksandrów Łódzki ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź  75:43 (21:7, 16:19; 16:7, 22:10) statystyki, tabela.

Przed Basketkami jeszcze trzy spotkania z drużynami KS Basket 25 Bydgoszcz (5.12), ŁKS KK Łódź II (8.12) oraz Basket 4Ever Liceum Sportowe Pabianice (12.12). Trzymamy mocno kciuki!