• SMS-ianki krok od zwycięstwa :(

SMS-ianki krok od zwycięstwa :(

21 października 201812-

Sobotnie popołudniowe spotkanie ze starszymi koleżankami z Miasta Wołomina, miało dać odpowiedź, czy podopieczne trenerów Piotra Rozwadowskiego i Piotra Milbrandta podniosą swoje morale i zaangażują się w kolejną rywalizację rozgrywek drugoligowych?!

TAK, zdecydowanie tak, przecieraliśmy oczy ze zdumienia, kiedy nasze zmotywowane SMS-ianki klas I i II o profilu koszykarskim bardzo ambitnie podeszły do rywalizacji z drużyną UKS Huragan Wołomin!

Wreszcie była walka podkoszowa (zastawienie, zbiórka) próby rzutów półdystansowych i dystansowych, a co najważniejsze zdecydowanie lepsza postawa w grze obronnej! Brawo WY :)

Przypomnijmy Basketki ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika walczą ze swoimi słabościami w silnie obsadzonej II Lidze Kobiet, rozgrywek prowadzonych przez WOZKosz z Warszawy. Uzupełnienie szkolenia poprzez ogrywanie młodzieży klas I i II SMS LO w II LK oraz I Lidze, łącznie 21 zawodniczek naszego klubu UKS Basket, na pewno przyniesie efekt w rozgrywkach młodzieżowych! Już w styczniu rozpoczniemy turniej strefowy U-22, a w marcu U-18 :) będzie się działo!

Wracając do sobotniej rywalizacji, mimo przewagi doświadczenia i fizyczności UKS-u z Wołomina ambitna postawa aleksandrowianek wystarczyła na "zmycie plamy" z poprzednich spotkań, zabrakło "zimnej głowy" i konsekwencji w grze obronnej i w ataku, ale dziś zasługujecie na brawa!

Gratulując podopiecznym trenerki Kamili Wójcik, dziękujemy SMS-iankom za dobre sportowe emocje, mając nadzieję, że Wasza ciężka codzienna praca z każdym nowym dniem zmotywuje Was do przełożenia jej na parkiecie! Potraficie wiele, tylko trzeba uwierzyć w siebie!

III kolejka rozgrywek II Ligi Kobiet

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - UKS Huragan Wołomin 31:56 (7:11, 8:5; 8:21, 8:19) statystyki, tabela

Za tydzień czas na pierwszy wyjazd, powalczmy w sobotę o godzinie 12.00 w Mieście Nowa Wieś pod Warszawą!

Trzymamy kciuki!

GO SMS GO!