"Strzelanina" w Mieście Sportu!

14 grudnia 201912-

W sobotnie przedpołudnie podopieczne sztabu trenerskiego Elena Redłowska-Agafonnikova i Tomasz Grzeszczakowski ruszyły z werwą do rywalizacji z młodszymi koleżanki ze Strykowa...

Od pierwszych minut Basketki wykorzystując przewagę fizyczności i umiejętności koszykarskich, są bezlitosne dla gości i właściwie po pierwszej odsłonie zakończyły się emocje sportowe (40:3). Druga drużyna z Miasta Strykowa pod wodzą trenera Jacka Lewandowskiego nie była w stanie odpowiedzieć na agresywną grę obronną aleksandrowskich koszykarek i z każdą minutą powiększała się przewaga Dream Team-u z Miasta Sportu!

Wartym odnotowania jest powrót Julii Kwiatkowskiej rocznik 2006, którą serdecznie pozdrawiamy! <3

Ostatecznie po "strzelaninie" w Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 wygrywamy wychodząc na pozycję lidera grupy A! Gratulacje <3

Dziękujemy ambitnie walczącym strykowiankom!

Kolejka VIII rozgrywek kadetek U-16

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - TK Basket II Stryków 143:10 (40:3, 38:2, 40:2, 25:3) statystyki, tabela.

Już w najbliższą środę 18.12.2019 r. zmierzymy się ze starszymi strykowiankami, gdzie nadrobimy zaległości z VII kolejki rozgrywek U-16. Startujemy o godzinie 19.00. Miejsce Hala SP w Dąbrówce Dużej 60 w Brzezinach.Trzymamy kciuki!