• SMS-ianki pokonały Bydgoszcz...
image

SMS-ianki pokonały Bydgoszcz...

10 marca 201812-

Reprezentacja SMS LO Aleksandrów Łódzki klasy pierwszej A i B oraz drugiej A o profilu koszykarskim po fatalnym początku Turnieju Strefowego przebudza się w rywalizacji z Mistrzyniami woj. kujawsko-pomorskiego, gdzie tak naprawdę pierwsza kwarta zadecydowała o końcowych losach sobotniej rywalizacji!

Utytułowany klub MUKS WSG Supravis Bydgoszcz z wielkim sukcesami grup młodzieżowych roczników 1998/1999 dziś powalczył z podopiecznymi trenera Piotra Rozwadowskiego i asystenta Piotra Neydera, które już od pierwszych minut wykorzystały przewagę fizyczną otwierając spotkanie wynikiem 21:6 :)

Ambitne bydgoszczanki prowadzone przez trenera Piotra Feddera i asystenta Łukasza Koteckiego nie poddają się i dzielnie walczą w kolejnych odsłonach, a aleksandrowianki rotowały się pełną ławką!

Dziś ponownie najlepszą wśród SMS-ianek, była Jessica Solak (13 pkt. 1x3), która oddaje serducho w grze obronnej i w ataku! Bardzo dobre zawody rozgrywa zmienniczka kontuzjowanej Patrycji Borawskiej - Klaudia Kozłowska (14 pkt.), która wytrzymuje presję i wychodząc w pierwszej piątce nie zawodzi, a jej przechwyty znakomicie przerywały akcje bydgoszczanek! Brawo WY :)

Powoli rozkręca się w ataku nasz center Martyna Leszczyńska (15 pkt., co ważne wreszcie możemy na nią liczyć, kiedy stanie na linii rzutów osobistych, dziś 5/6!), Leszczu potrzebujemy Cię w obronie trzy zbiórki w meczu :( stać Cię na wiele więcej :) Dziękujemy :)

Cieszy wreszcie postawa naszej "ławki", która zdobywa 21 oczek, wśród których bryluje największy walczak - Paulina Dominiak (11 pkt.) doczekaliśmy się przełamania Pauli, która zdobyła punkty z linii rzutów osobistych i to aż trzy :) Bianka Bałwas 4 pkt., Martyna Janusz, Sylwia Sobczak i Ola Kozłowska dzielnie walczą i zdobywają po 2 punkty! Dziękujemy :)  

Niestety pięta achillesowa naszej drużyny dała o sobie znać, mowa o skuteczności rzutów osobistych - 19/30 - 63,33 % niewytłumaczalne :(  

Jutro walczymy z drużyną z Torunia, która dziś doznała drugiej porażki, tym razem z gospodyniami, które pewnie zmierzają do półfinałów Mistrzostw Polski.

Początek spotkania o godzinie 12.15. Trzymamy mocno kciuki :)


 II spotkanie Turnieju Strefowego juniorek młodszych U-18K (rocznik 2000 i młodsze)

 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 70:52 (21:6, 22:17; 17:16, 10:13)